Dienas centrs "Skulte" svinēs desmit gadu jubileju
- Autors: Apriņķis.lv

2014.gada 29.augustā, svinīgi pārgriežot svētku lenti, Skultes ciemā tika atklāta Mārupes novada pašvaldības Sociālā dienesta struktūrvienība – dienas centrs “Skulte”, informē dienas centra darbinieki, kuri aicina un gaida visus uz dienas centra jubilejas svinībām 6.septembrī plkst.13.00.
Modernā un labiekārtotā celtne Latvijas Būvnieku asociācijas, Latvijas Būvinženieru savienības un Latvijas Būvniecības attīstības stratēģiskās partnerības organizētajā skatē “Gada labākā būve Latvijā 2014” tika atzīta par vienu no labākajām 2014.gada būvēm.
Desmit gadu darbības laikā centra darbinieki ir nodrošinājuši Skultes iedzīvotājiem sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības saņemšanu tuvāk dzīvesvietai. Dienas centrs ir kļuvis ne tikai par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības saņemšanas vietu, bet arī par vietu, kur var saņemt aktuālu informāciju un psihosociālo atbalstu, kur draudzīgā un atbalstošā vidē tiek veicināta sociālo prasmju un iemaņu attīstība, veikta izglītošana un nodrošināta radoša un aktīva brīvā laika pavadīšana, stāsta dienas centra darbinieki.