Menu
 

"Adven Sigulda" siltumenerģijas tarifi novembrī pieaugs par 0,7%

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

SIA "Adven Sigulda" siltumenerģijas tarifi no 1. novembra pieaugs par 0,7% - līdz 96,25 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Adven Sigulda" noteikto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un tā pamatojuma atbilstību metodikai.

Tādējādi no 2025. gada 1. novembra "Adven Sigulda" siltumenerģijas tarifs ar neparedzēto izdevumu komponenti 3,99 eiro apmērā par MWh būs 96,25 eiro par MWh.

Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 69,45 eiro par MWh, kas ir pieaugums par 0,8%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 29,79 eiro par MWh, kas ir pieaugums par 0,4%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente paliks nemainīgi - attiecīgi 0,78 un 0,22 eiro par MWh.

Siltumapgādes pakalpojuma tarifu izmaiņas saistītas ar kurināmā izmaksu izmaiņām.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Adven Sigulda" apgrozījums 2024. gadā bija 1,91 miljons eiro, bet uzņēmuma zaudējumi sasniedza 166 842 eiro. Kompānija "Adven Sigulda" ir reģistrēta 2004. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,335 miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder "Adven Latvia".

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.