Menu

 

Veicinot sadarbību starp uzņēmumiem, "CrossChem" Draugu dienā Olaines novadā piedalās 40 uzņēmumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Pagājušajā nedēļā, 12.jūnijā, "CrossChem" ražotnes teritorijā Olaines novadā norisinājās ikgadējā Draugu diena, kuras mērķis ir veicināt sadarbību starp uzņēmumiem, stiprināt profesionālos kontaktus un radīt vidi augstvērtīgas pieredzes un ideju apmaiņai, informē uzņēmumā.

"Draugu diena ir "CrossChem" iniciēts pasākums, kas veltīts ciešākas uzņēmējdarbības vides veidošanai Latvijā. Tā pamatā ir iecere veicināt atklātu un neformālu vidi sadarbības attīstīšanai. Šogad par spīti mainīgajiem laikapstākļiem pasākums pulcēja plašu dalībnieku loku un izvērtās par vērtīgu tīklošanās dienu," stāsta "CrossChem" valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons.

Draugu dienā šogad piedalījās 40 partneru uzņēmumi no dažādām nozarēm, kuri prezentēja savus produktus, pakalpojumus un risinājumus, demonstrējot pieredzi un kvalitāti. Pasākumu apmeklēja teju 200 juridiskas personas. "Īpaši atzīmējams partneru ieguldījums pasākuma kopējā atmosfērā. Pārdomāti, vizuāli pievilcīgi un bieži vien arī interaktīvi stendi spilgti atspoguļoja uzņēmumu radošo potenciālu, oriģinalitāti un mārketinga profesionalitāti. Nozīmīga bija ne tikai produkta vai pakalpojuma prezentācija, bet arī attieksme, centība un vēlme patiesi piedalīties kopējā tīklošanas un pieredzes apmaiņas procesā," norāda uzņēmumā.

Pasākumu vadīja Valdis Melders un kā īpašais viesis ar savu pieredzi par ilgtspējīgas sadarbības nozīmi profesionālajā vidē dalījās Pauls Timrots. Dienas laikā viesiem bija iespēja ieskatīties "AdBlue" ražošanas procesā un apmeklēt "CrossChem" akreditēto "AdBlue" testēšanas laboratoriju, kur iespējams izsekot kvalitātes nodrošināšanas posmiem. Tāpat tika prezentēta jauna "CrossChem" gaisa atsvaidzinātāju produktu līnija.

 

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.