Menu
 

Saulkrastu novads veiksmīgi pārstāvēts starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2026"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Pēteris Gertners, Saulkrastu novada pašvaldība Foto - Pēteris Gertners, Saulkrastu novada pašvaldība

Lai popularizētu Vidzemes piekrastes tūrisma piedāvājumu, Saulkrastu novads sadarbībā ar Limbažu un Ādažu novadu no 6. līdz 8. februārim kopējā stendā piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē un gadatirgū "Balttour 2026", informē Saulkrastu novada pašvaldībā.

Izstādes stenda apmeklētājiem bija iespēja saņemt jaunās Vidzemes piekrastes kartes un brošūras ar tūrisma piedāvājumu Saulkrastu novadā, kā arī iegūt informāciju par vasaras kultūras pasākumiem. Izstādes stendā visas trīs dienas bija sastopami novada uzņēmēji, mājražotāji un pakalpojumu sniedzēji – “ROAR glass souvenirs”, “ForRest Glamp Saulkrasti” un citi.

Atsevišķā stendā pie ieejas durvīm tūrisma izstādē savus pakalpojumus piedāvāja arī taksometru uzņēmums “X TAXI”, kuru pārstāvēja novadnieks Viktors Jankovičs. Tāpat izstādē pie Saulkrastu stenda bija iespēja sastapt vienas no populārākajām “Facebook” lapām “I love Saulkrasti” uzturētāju, novadnieci Gitu Memmēnu, kā arī labi pazīstamo novadnieku, blogeri un vienmēr aktīvo Arni Ozoliņu, vēsta pašvaldībā.

Izstādes stenda atklāšanā piedalījās Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Normunds Līcis un Limbažu novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja Sigita Upmale.

Starptautiskā tūrisma izstāde un gadatirgus "Balttour" ir nozīmīgākais tūrisma notikums Baltijā, kas ceļotājiem palīdz izvēlēties galamērķus un saplānot ceļojumus, savukārt tūrisma nozares profesionāļiem – iegūt jaunus kontaktus un veidot sadarbības, atzīmē pašvaldības pārstāvji.

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.