Menu
 

Ievēlēti Ropažu novada domes priekšsēdētājas vietnieki

  • Autors:  Apriņķis.lv
No kreisās: Renāte Gremze, Aivars Draudiņš, Terēza Luksa. Foto - www.ropazi.lv No kreisās: Renāte Gremze, Aivars Draudiņš, Terēza Luksa. Foto - www.ropazi.lv

1.jūlija ārkārtas domes sēdē ievēlēti trīs Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājas vietnieki, informē pašvaldībā.

Par domes priekšsēdētājas vietnieku attīstības, investīciju piesaistes, infrastruktūras un kapitālsabiedrību jautājumos vienbalsīgi, ar 17 balsīm “par”, ievēlēts Aivars Draudiņš (Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija).

Par domes priekšsēdētājas vietnieci starptautisko attiecību, komunikācijas, tūrisma, uzņēmējdarbības un izglītības jautājumos ar 12 balsīm “par” un piecām balsīm “pret” ievēlēta Terēza Luksa (Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija), vēsta pašvaldībā.

Par domes priekšsēdētājas vietnieci drošības, civilās aizsardzības, labklājības un sociālās politikas jautājumos ar 13 balsīm “par” un četrām balsīm “pret” ievēlēta Renāte Gremze ("Jaunā Vienotība", "Progresīvie").

Domes sēdē piedalījās 17 domes deputāti. Kā ziņots, 27.jūnijā pirmajā jaunā sasaukuma domes sēdē par Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēlēta Signe Grūbe ("Jaunā Vienotība", "Progresīvie").

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.