Bulduru tehnikums varēs saņemt finansējumu energoefektivitātes paaugstināšanai
- Autors: LETA
Foto - Jānis Asars
Valdība otrdien atbalstīja veikt grozījumus attiecībā uz finansējuma saņēmējiem Ministru kabineta (MK) noteikumos "Energoefektivitātes paaugstināšana valsts ēkās", tādējādi SIA "Bulduru tehnikums" varēs saņemt finansējumu energoefektivitātes paaugstināšanai.
Līdz šim MK noteikumos bija minēts, ka viens no finansējuma saņēmējiem ir Zemkopības ministrija (ZM) un tās padotības iestādes. Bulduru tehnikums nav ZM padotības iestāde, bet tās padotības iestādes Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes kapitālsabiedrība.
Pamatojoties uz ZM izteikto lūgumu, lai saglabātu un attīstītu Bulduru tehnikumu kā izglītības iestādi, kuras uzdevums ir nodrošināt dārzkopības profesionālās izglītības programmu, Latvijā ir izdarīti grozījumi MK noteikumos.

