Futbolistiem neizšķirts Salaspilī, uzvara Upesciemā

Foto – Agness Elizabeth Rai, SK “Kengaroos” Foto – Agness Elizabeth Rai, SK “Kengaroos”

Valstsvienības spēļu pārtraukumā pašmāju sezonu šonedēļ turpināja vien Latvijas trešās līgas komandas. Trešdien divas Centra grupas spēles notika arī Pierīgā – Salaspilī un Garkalnes pagasta Upesciemā.

Salaspilī divu vietējo klubu SK “Kengaroos” un JFK “Daugava” savstarpējā cīņā tika slēgts miera līgums 2:2. Pirmā puslaika beigās “Daugavu” vadībā izvirzīja Kārlis Miķelis Liepiņš, bet otrā puslaika vidū triju minūšu laikā Sergejs Momots ar 11 metru soda sitienu un Vitālijs Čulkovs nodrošināja minimālu pārsvaru jau “Kengaroos” komandai. Tomēr vēl pēc 10 minūtēm Ņikita Lazarenko panāca izlīdzinājumu un spēles galīgo rezultātu.

Sekmīgi turpina spēlēt “Upesciema Warriors” futbolisti, kuri trešdien savās mājās uzņēma internacionālo “Riga United” vienību. Jau 6.minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Reinis Groskops, bet stundu vēlēk pārsvaru dubultoja Māris Pilsētnieks. Atlikušajā laikā viesi vienus vārtus atguva, bet mājinieki pamanījās nerealizēt “pendeli” – 2:1.

Centra grupas turnīra tabulā līderi ar 12 punktiem 5 spēlēs ir “Upesciema Warriors”. Ceturtajā vietā ir Ādažu novada “ASK Kadaga” futbolisti, kuri ceturtdien viesojas Valdlaučos pie kaimiņiem tabulā FK “PPK”/”Betsafe” (7 p. 4 sp.), bet no piektās līdz septītajai vietai ieņem FK “Olaine” / FK “Union” (7 p. 4 sp.), SK “Kengaroos” (6 p. 5 sp.) un JFK “Daugava” (4 p. 5 sp.). Turnīrā piedalās 10 komandas.