Siguldiete Balanasa izcīna Latvijai pirmo medaļu Eiropas velo orientēšanās čempionātā jaunietēm
- Autors: Apriņķis.lv
Foto - publicitātes
Piektdien Polijā notikušajā Eiropas velo orientēšanās čempionāta garā distance lielisku panākumu guvusi siguldiete Adele Balanasa, kura jauniešu grupā izcīnīja otro vietu un nopelnīja sudraba medaļu, kas ir Latvijas labākais panākums šajā sporta veidā jauniešu grupā, informēja Latvijas izlases pārstāvis un Eiropas čempionāta komentētājs Ivars Bācis.
Dienu iepriekš Adele Balansa sevi jau ļoti labi pieteica un izcīnīja piekto vietu sprintā. Piektdien Adele pavadīja distancē 39 minūtes un divarpus minūtes, piekāpjoties vien uzvarētājai no Lietuvas Irmantei Aļeļūnaitei un nopelnīja pirmo Latvijas medaļu sieviešu konkurencē.
"Šodien distancē izdevās tīrs brauciens bez kļūdām. Tehniskajās vietās bija jābrauc ļoti uzmanīgi, lai ne tikai izvēlētos pareizo variantu, bet arī laicīgi pamanītu tuvojošos krustojumus, kas bieži vien bija aizauguši. Esmu ļoti priecīga par šodienas rezultātu. Cerams, ka izdosies rītdien atkārtot ko līdzīgu!" komentēja Adele.
Saistītie objekti
- Kalendas divnieku ekipāža Siguldā Pasaules kausa posmu noslēdz 13. vietā
- Latvijas jaunajiem kamaniņu braucējiem trīs medaļas Pasaules kausa pirmajos posmos
- Krimuldas pusē uguns izpostījusi saimniecības ēku
- Botam un Plūmem pirmais goda pjedestāls sezonā (papildināta)
- Kalendas bobsleja divnieku ekipāža Siguldā ieņem septīto vietu (papildināta)

