Carnikavas basketbolisti piedzīvo neveiksmi gada pirmajā mājas spēlē
- Autors: Apriņķis.lv

Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā jau gadu ar zaudējumu sākuši basketbola kluba “Carnikava” spēlētāji, kuri otrdien savās mājās piekāpās Iecavas basketbola klubam “Dartija”.
Pirmos punktus spēlē guva laukuma saimnieki, taču līdz nākamajiem viņiem nācās gaidīt sešas minūtes – “Dartijas” basketbolisti pa to laiku bija sametuši divdesmit... Otrajā ceturtdaļā ar izrāvienu 11:0 jau atbildēja carnikavieši, uz brīdi pat izvirzoties vadībā (34:32). Tomēr puslaika izskaņu krietni veiksmīgāk aizvadīja viesi – 35:46.
Otrā puslaika sākumā BK “Carnikava” vēlreiz izcēlās ar 11 gūtiem punktiem pēc kārtas, un starpība vēlreiz saruka līdz viena precīza metiena tiesai (48:50). Vēlāk carnikavieši arī atguva vadību, un vēl nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām bija priekšā 75:73. Tomēr, tāpat kā pirmajā puslaikā, galotnē precīzāki un aukstasinīgāki bija “Dartijas” basketbolisti – 82:90.
Carnikavas komandas sastāvā rezultatīvākie bija Jānis Ābols (28 punkti), Rolands Dovgjallo (18) un Dāvis Siliņš (14).
Šis carnikaviešiem LBL3 otrajā posmā bija trešais zaudējums piecās spēlēs un deviņu labāko klubu turnīrā viņi ieņem sesto vietu.
Saistītie objekti
- Carnikavas pagastā varēs bez maksas nodot elektrotehniku, tekstilu, stiklu un lielgabarīta atkritumus
- Uz Salas aizsargdambja Carnikavas pagastā uzstādīts apgaismojums
- Aicina izteikt viedokli par ieceri labiekārtot Ādažu novada Mākslu skolas Carnikavas mācību punkta ārtelpu
- Trešdien Carnikavā atklās astoņus miljonus eiro vērto saules elektrostaciju
- Carnikavas pagastā notiks Tīrmājas akcija