Futbolistiem uzvaras Piņķos un Olainē, zaudējums Upesciemā
- Autors: Apriņķis.lv

Latvijas futbola trešās līgas Centra grupas turnīra kārtējās spēlēs pārliecinošas uzvaras izcīnīja Babītes un Olaines komandas, bet smagu zaudējumu piedzīvoja Upesciema vienība.
Babītes sporta kluba futbolisti trešdien savā laukumā Piņķos uzņēma Dažādu sporta veidu kluba (DSVK) “Traktors” komandu. Viesu nedienas sākās 14.minūtē ar nerealizētu 11 metru soda sitienu. Pirmā puslaika vidū Tomass Ragausks laukuma saimnieku labā guva pirmos vārtus un īsi pirms pārtraukuma arī otros. Otrā puslaika pirmajā pusē mājinieku pārsvaru palielināja Matīss Spunde un Andrejs Panasjuks, bet punktu sagrāvei pielika Spunde – 5:0, kas Babītes komandai ir trešā uzvara pēc kārtas un piektā pēdējās sešās spēlēs.
Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” otrā komanda savā laukumā uzņēma turnīra vicelīderi “Futbola Parks Academy” vienību un, patiecoties nigērietim Čibuikem Ifebučem Nvorā, 11.minūtē izvirzījās vadībā. Šāds rezultāts saglabājās līdz par pamatlaika pēdējam 12 minūtēm, kad vispirms Niks Edžus Bērziņš pārsvaru dubultoja, bet brīdi vēlāk Markuss Trībers panāca galīgo rezultātu 3:0 “Olaines-2” labā.
Spēlē Upesciemā, kur vietējais “Upesciema Warriors” klubs uzņēma Rīgas Futbola kluba komandu, cīņas liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā, kad mājinieki ielaida trīs vārtus un pēc pārtraukuma nespēja atgūt kaut vienus – 0:3.
Turnīra tabulā Babītes sporta klubs ar 19 punktiem 8 spēlēs nostiprinājies pirmajā vietā. “Olaine-2” ar 11 punktiem 7 mačos ieņem ceturto vietu, bet “Upesciema Warriors” ar 3 punktiem 5 spēlēs 12 komandu konkurencē ir desmitajā pozīcijā.