Menu
 

Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem sešas medaļas Latvijas U14 čempionātā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Guntis Bērziņš Foto – Guntis Bērziņš

Svētdien Rīgā noskaidroti laureāti šāgada Latvijas U14 vieglatlētikas čempionātā telpās. Sešas medaļas aizceļoja uz Pierīgas novadiem – Mārupi, Ādažiem, Salaspili un Siguldu, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Par divkārtēju sacensību medaļnieku kļuva Mārupes novada sporta skolas pārstāvis Alfrēds Beinerts, kurš izcīnīja otro vietu 300 metru skrējienā (40,61 sekunde) un bija trešais 60 metru sprinta finālā (7,89 s). Vēl vienu trešo vietu Mārupei ieguva Adele Liepa 1000 metru skrējienā (3:25,25).

Bronzas medaļas ieguva arī Kristiāns Šteinbergs no Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skolas 1000 metru skrējienā (3:12,99), Gabriela Godiņa no Siguldas sporta skolas 60 metru barjerskrējienā (9,52 s) un Salaspils sporta skolas pārstāve Gabriela Keiša lodes grūšanā (12,23 m).

Savukārt Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā aizvadīts Baltijas U18 čempionāts, un trešo gadu pēc kārtas tajā uzvarēja Latvijas jaunatnes izlase, kas kopvērtējumā par diviem punktiem apsteidza Igauniju (204 pret 202).

Uzvaru palīdzēja kaldināt arī divi Siguldas sporta skolas jaunie sportisti. Otro vietu lodes grūšanā ieguva Laura Grieze Putniņa (14,23 m), bet Hugo Rauls Ozols bija trešais 60 metru skrējienā (7,14 s).

Šīs nedēļas nogalē Rīgā paredzēts Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās.

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.