Sagrāvēs mājas spēlēs Babītes futbolistiem uzvara, salaspiliešiem zaudējums

Foto - Andris Pupurāns, facebook.com/babitesfutbols Foto - Andris Pupurāns, facebook.com/babitesfutbols

Vārtu guvumiem bagātās spēlēs Latvijas trešās līgas Centra grupas turnīrā uzvaru savā laukumā izcīnīja Babītes sporta kluba futbolisti, bet zaudējumu piedzīvoja jaunatnes futbola kluba “Daugava”/Salaspils Futbola akadēmijas vienība.

Babītes sporta kluba futbolisti Piņķos uzņēma “ASK Kadaga”/Ostas sporta kluba komandu un jau pirmajā pusstundā bija panākuši 3:0 pārsvaru, ko otrajā puslaikā nostiprināja ar vēl diviem precīziem sitieniem – 5:0. Divus vārtus guva zviedrs Matiass Melki, kurš desmit minūtes pirms beigām neizmantoja iespēju panākt “hettriku” un nerealizēja 11 metru soda sitienu. Pa reizei bumbu vārtos ieraidīja Dāniels Ričards Geidāns, Nikita Lešenkovs un Dmitrijs Petrago.

Uz pozitīvas nots mājiniekiem sākās JFK “Daugava”/Salaspils FA piektdienas vakara mačs pret FK “RSU” futbolistiem – jau piektajā minūtē salaspiliešus vadībā izvirzīja Edgars Hudjakovs. Vadībā laukuma saimnieki bija līdz 33.minūtei, kad pretinieki panāca izlīdzinājumu, bet pēc pārtraukuma iesita vēl trīs golus – 1:4.

Jāatgādina, ka iepriekšējā kārtā pirms nedēļas Babītes futbolisti pārspēja Salaspils komandu 1:0. Centra grupas tabulā Babītes SK ar sešiem punktiem pirmajās trijās spēlēs ieņem otro vietu, bet JFK “Daugava”/Salaspils FA ar trim punktiem trijos mačos – piekto. “Upesciema Warriors” klubs sezonas pirmajā cīņā nospēlēja neizšķirti, bet Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” dublieri piedzīvoja zaudējumu. Šīm Pierīgas komandādm otrās spēles plānotas nākamnedēļ.

Sestdien Jaunmārupē un Upesciemā plānotas Latvijas pirmās līgas spēles, bet svētdien – Olainē Sieviešu līgas mačs un Ķekavā Latvijas otrās līgas cīņa.