Menu

 

Ādažos pārtrūkst Ulbrokas florbolistu 14 uzvaru sērija

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Jānis Lārmanis, video -  floorballtvlv/"SĀC" Foto – Jānis Lārmanis, video - floorballtvlv/"SĀC"

Sezonas 15.spēlē pirmo zaudējumu Latvijas florbola virslīgas čempionātā piedzīvojuši valsts čempioni “Masters Ulbroka”/LU komandas florbolisti. Viņu izcilo uzvaru sēriju Ādažos izdevās pārtraukt florbola klubam “SĀC”.

Abu Pierīgas komandu savstarpējās cīņas pirmajā trešdaļā viesi ulbrokieši panāca divu vārtu pārsvaru (3:1), taču turpinājumā laukuma saimnieki divreiz samazināja starpību līdz minimumam, bet trešā perioda pašā sākumā beidzot arī izlīdzināja rezultātu 4:4.

Turpinājumā sāncenši apmainījās vēl ar vieniem gūtiem vārtiem, un bija sākusies jau pamatlaika pēdējā minūte, kad, izmantojot viesu nesaprašanos savu vārtu priekšā, pirmo reizi spēlē savu komandu vadībā izvirzīja un, kā izrādījās, uzvaras golu“SĀC” labā iemeta Tomass Kristofers Birstiņš – 6:5. Atlikušajās 45 sekundēs turnīra līderiem atspēlēties neizdevās.

Uzvarētāju rindās ar četriem precīziem metieniem izcēlās Kevins Šmits, trīs punktus nopelnīja Dēvids Osītis (1+2). “Masters Ulbroka” sastāvā pa diviem punktiem (1+1) Emīlam Jančevskim un Jurģim Patrikam Aizupietim.

Virslīgas tabulā Ulbrokas klubs saglabā pirmo vietu (41 punkts 15 spēlēs), otrajā ir Kocēnu “Rubene” (38 p. 14 sp.). FBK “SĀC” saglabā septīto vietu (17 p.), taču vairs tikai par vienu punktu atpaliek no vienu pozīciju augstāk esošās “Ķekava/RB&B” vienības.

Gandrīz vienā laikā ar “lielā” kluba spēli Ādažos kārtējo maču savā laukumā otrdien vakarā aizvadīja “Masters Ulbroka” pirmās līgas komanda. Viņu pretinieki bija kaimiņi Rietumu grupas tabulas vidusdaļā sporta kluba “Leģions”/Grobiņas sporta centra florbolisti.

Pēc pirmās trešdaļas mājinieki bija vadībā vēl tikai 4:2, bet otrajā iemeta četrus vārtus pēc kārtas un pārliecinoši uzvarēja 11:3. Rezultatīvākie Ulbrokas komandas rindās bija Gustavs Liekniņš un Kristaps Piebalgs – abiem pa diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Līdz ar uzvaru “Masters Ulbroka” florbolisti tabulā pēc desmit kārtām pakāpušies uz otro vietu (20 punkti). Trīs punkti vairāk ir Kuldīgas NSS/”Linde grupa” komandai.

Multimediji

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.