Ādažos gaidīs grilēšanas un kantrimūzikas cienītājus

(Komentēt)
Ādažos gaidīs grilēšanas un kantrimūzikas cienītājus Foto: publicitātes
9. augusts, 15:46

Sestdien, 12. augustā, no plkst. 12.00 Līgo laukumā Ādažos novadniekus un novada viesus gaidīs grilēšanas meistari, lai meistarklasēs parādītu, ka uz grila var pagatavot teju visu. Notiks arī grilēšanas sacensības un ēšanas konkursi, bet vakarā līnijdejotāju grupas no visas Latvijas piedalīsies Kantri dienas koncertā.

Grilētāju festivāla sacensībām var pieteikties draugi un ģimenes locekļi – ikviens, kurš ir gatavs parādīt savas grilēšanas prasmes. Grilēšanas produkciju nodrošinās pasākuma organizatori. Savu komandu var pieteikt mājaslapā www.grilam.lv.

Festivālā varēs piedalīties arī desiņu, burgeru, kā arī čilli ēšanas konkursā. Lai uzvarētu burgeru ēšanas konkursā, izšķirošs būs ātrums – kurš visātrāk apēdīs trīs burgerus. Savukārt čilli ēšanas sacensībās svarīgs būs apēsto čilli daudzums (Latvijas rekords ir 16 apēsti čilli).

Grilēšanas festivālā varēs degustēt dažādus grilējumus un iepazīties ar jaunākajiem griliem, kādi pasaulē šobrīd pieejami. Tie ir ne tikai malkas, kokogļu un gāzes grili, bet arī granulu grili.

Sestdien Ādažos ieradīsies arī līnijdejotāju grupas no visas Latvijas, lai jau plkst. 17.00 atklātu Kantri dienas koncertu, kā arī atzīmētu Ādažu līnijdejotāju grupas "Varavīksne" 15 gadu jubileju. No plkst. 19.00 līdz 22.00 notiks kopdejas, kur visi aicināti dejot līdzi. Savukārt no plkst. 22.00 līdz pat 1.00 naktī – balle kopā ar grupu "Sestā jūdze".

Pasākuma dienas programmu vadīs Dans Jansons, bet vakara daļu – divkārtēja pasaules čempione līnijdejās Iveta Kalniņa, vēsta Ādažu novada pašvaldība.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Pierīgas vidusskolēni jau mācās valsts valodā aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/C2WznSITIG
aprinkislv
Vienatnē pa Daugavu 312 kilometrus aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/VSs08VNUcn
aprinkislv
Pāvils Brūvers. Rudenīgas pārdomas aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/810IP3KK1h

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Stopiņu novada domes priekšsēdētāja apstiprināta par Rīgas plānošanas reģiona pārstāvi #LPS Novadu apvienības valdē stopini.lv/lv/jaunumi/pas…
Stopini_Latvia
Oktobrī uzsākta ceļa Lielkājas-Kalves pārbūve Vālodzēs bit.ly/2gJ3EgO pic.twitter.com/MxZmr808NF
Marupes_novads
Mārupes vidusskolas skolēni aicina noskatīties starptautiskam projektam radītu izrādi: goo.gl/bLzSwH pic.twitter.com/g8g3WwiDSo

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017