Latvijas lepnums 2017

Ādažos gaidīs grilēšanas un kantrimūzikas cienītājus

(Komentēt)
Ādažos gaidīs grilēšanas un kantrimūzikas cienītājus Foto: publicitātes
9. augusts, 15:46

Sestdien, 12. augustā, no plkst. 12.00 Līgo laukumā Ādažos novadniekus un novada viesus gaidīs grilēšanas meistari, lai meistarklasēs parādītu, ka uz grila var pagatavot teju visu. Notiks arī grilēšanas sacensības un ēšanas konkursi, bet vakarā līnijdejotāju grupas no visas Latvijas piedalīsies Kantri dienas koncertā.

Grilētāju festivāla sacensībām var pieteikties draugi un ģimenes locekļi – ikviens, kurš ir gatavs parādīt savas grilēšanas prasmes. Grilēšanas produkciju nodrošinās pasākuma organizatori. Savu komandu var pieteikt mājaslapā www.grilam.lv.

Festivālā varēs piedalīties arī desiņu, burgeru, kā arī čilli ēšanas konkursā. Lai uzvarētu burgeru ēšanas konkursā, izšķirošs būs ātrums – kurš visātrāk apēdīs trīs burgerus. Savukārt čilli ēšanas sacensībās svarīgs būs apēsto čilli daudzums (Latvijas rekords ir 16 apēsti čilli).

Grilēšanas festivālā varēs degustēt dažādus grilējumus un iepazīties ar jaunākajiem griliem, kādi pasaulē šobrīd pieejami. Tie ir ne tikai malkas, kokogļu un gāzes grili, bet arī granulu grili.

Sestdien Ādažos ieradīsies arī līnijdejotāju grupas no visas Latvijas, lai jau plkst. 17.00 atklātu Kantri dienas koncertu, kā arī atzīmētu Ādažu līnijdejotāju grupas "Varavīksne" 15 gadu jubileju. No plkst. 19.00 līdz 22.00 notiks kopdejas, kur visi aicināti dejot līdzi. Savukārt no plkst. 22.00 līdz pat 1.00 naktī – balle kopā ar grupu "Sestā jūdze".

Pasākuma dienas programmu vadīs Dans Jansons, bet vakara daļu – divkārtēja pasaules čempione līnijdejās Iveta Kalniņa, vēsta Ādažu novada pašvaldība.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Inčukalnā @incukalnanovads @LatvianHorses svinīgi aizvadītas 10. Vislatvijas zirgu dienas aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/yFxUNlMLKe
aprinkislv
Sākusies dabas grāmatvedība Latvijā aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/1QRmLWG7yY
aprinkislv
Foto: Olainē aizvadīti trešie Latvijas Velo svētki aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/cTGDZRM4DR

Twitter Citi raksta

Saulkrastic
Saulkrastu TIC atkārtoti izdevis ceļvežus "Pāri četrām upēm" un "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā".… twitter.com/i/web/status/8…
SalaspilsSporto
2.septembrī - Salaspils bērnu sporta svētki KARLSONS 2017 Salaspils sporta nama stadions Kā jau ierasts, jaunā... fb.me/2g5IrDPRH
sigulda_lv
Siguldas dzelzceļa staciju piepildīs klavieru skaņas: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/5Lo4Bwj1Pl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017