Jūrmala vilina izbaudīt Ziemassvētku un Jaungada pasākumus

(Komentēt)
Jūrmala vilina izbaudīt Ziemassvētku un Jaungada pasākumus Foto: Jūrmalas pilsētas pašvaldība
2017. gada 22. decembris, 13:17

Svētku laikā Jūrmala aicina baudīt Gaismas parka burvību un radošās darbnīcas Dzintaru mežaparkā, apmeklēt koncertus pilsētas kultūras un mākslas iestādēs, slidot Majoru sporta laukumā vai kopā ar ģimeni doties pastaigā gar jūru vai Ķemeru takās.

Lai skaisti pavadītu pēdējo šī gada dienu un krāsaini sagaidītu Jauno gadu, laipni aicināti uz kopīgu jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un svētku uguņošanu Kauguros. Īpašas gadu mijas pasākumu programmas jūrmalniekiem un pilsētas viesiem sagādājušas arī Jūrmalas viesnīcas un restorāni.

Svētku noskaņas Jūrmalas Gaismas parkā
Dzintaru mežaparka Gaismas parks ik dienu apmeklētājus priecē ar gaismas dekoriem, kas veidoti no 85 tūkstošiem LED gaismiņu jūras viļņa, sniega tematikas objektu, Ziemassvētku rūķu un zaķu formās. Pēdējās šī gada sestdienās – 23. un 30. decembrī – no plkst. 15.00 līdz 18.00 Gaismas parks aicina ģimenes ar bērniem ne vien izbaudīt gaismas svētku noskaņu, bet arī parosīties radošajās darbnīcās, piedalīties rotaļās un dažādās jautrās aktivitātēs.

Slido kopā ar ģimeni Majoru sporta laukumā
Majoru sporta laukumā, Rīgas ielā 1, daļēji atklātā sporta hallē – publiskā slidotavā – ir iespēja izbaudīt slidošanas priekus.
Ledus hallē noteiktos laikos darba dienās un brīvdienās aicina slidot mūzikas pavadījumā, arī slidot ar hokeja nūjām, ņemot līdzi savas slidas vai nomāt tās uz vietas hallē.

Ziemassvētku festivāls Dzintaru koncertzālē
26. decembrī plkst. 12.00 Dzintaru koncertzāle Turaidas ielā 1 aicina uz Ziemassvētku festivāla koncertu "Sniegbaltītes Ziemassvētki".
Savukārt 29. decembra vakarā, plkst. 19.30, Ziemassvētku festivālā skanēs pianista Vestarda Šimkus solo koncerts. Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs.

Koncerti un muzikāli uzvedumi Jūrmalas kultūras iestādēs
Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, plkst. 16.00 Jūrmalas teātrī Muižas ielā 7 koncertā "Starp sniegu un cilvēkiem" skanēs ziemas tematikai veltītas dziesmas. Ieeja pasākumā 4.00 eiro.
29. decembrī plkst. 18.00 Ķemeru bibliotēkā Tukuma ielā 20 interesenti aicināti uz literāri muzikālu programmu — uzvedumu "Zvani un sveces". Uzvedumā piedalīsies bērnu vokālā studija no Tukuma – "Varavīksne".
Sestdien, 30. decembra pievakarē, plkst. 18.00 Jūrmalas Kultūras centrā Jomas iela 35 vecgada koncertā "Ziemas mūzika svinga ritmos" muzicēs pūtēju orķestris "Jūrmala".

Jaunā gada sagaidīšana Kauguros
31. decembrī plkst. 23.00–02.00 laipni aicināti uz kopīgu jaunā gada sagaidīšanas pasākumu Kauguros – Kauguru kultūras nama pagalmā, Raiņa ielā 110. Svētku noskaņu radīs Jaungada orķestris un gadu mijā priecēs svētku uguņošana.

Tematiski jaunā gada sagaidīšanas pasākumi kūrortpilsētas viesnīcās un restorānos
"Baltic Beach Hotel & SPA" Jūras ielā 23/25 no plkst. 20.00 piedāvā Jaungada programmu "New Years Eve All Stars Night". Vakara gaitā viesus gaida dažādi pārsteigumi, dejas, mākslinieku uzstāšanās un septiņu ēdienu vakariņas. Bērniem sagatavota īpaša izklaides programma.
"Hotel Jūrmala SPA" Jomas ielā 47/49 no plkst. 21.00 aicina uz svētku programmu "Gatsby party" džeza melodiju noskaņās ar pārsteigumiem, aizraujošām aktivitātēm, kā arī svētku vakariņām. Mazajiem viesiem paredzēta izklaides programma ar rotaļām un pārsteigumiem.
"SemaraH Hotels Lielupe SPA & Conferences" Bulduru prospektā 64/68 no plkst. 21.00 savus viesus izklaidēs Venēcijas karnevāla noskaņās – krāšņi karnevāla tērpi, maskas un iluzionisti, gaismas šovs un itāļu mūzika. Pasākumu vadīs dziedātājs Roberto Meloni un aktrise Vita Baļčunaite, mūzika dīdžeja Artjoma Demjanenko ziņā. Sarūpēta arī īpaša izklaides programma bērniem.

Kā gadu iesāksi, tā turpināsi
Pirmo jaunā gada dienu Jūrmala aicina pavadīt latvisku tradīciju garā. No plkst. 12.00 līdz 17.00 Dzintaru mežaparku pieskandinās folkloras ansamblis, ikviens aicināts iesaistīties latviešu tradicionālās dejās un rotaļās, izliet laimes, izstaigāt ar ķekatām, darboties radošās darbnīcās un piedalīties citās aktivitātēs.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Bērnu vasaras nometnes. Vecāku pieredze aprinkis.lv/sabiedriba/gim… pic.twitter.com/WGtGAsKb0P
aprinkislv
Ko darīt, lai nešķiroto atkritumu būtu mazāk aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/ZPxgMVzJ8w
aprinkislv
Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas @fta_news Rīgas čempionātā aprinkis.lv/zinas/item/458… pic.twitter.com/oEOd80bS7x

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH
Stopini_Latvia
Koncertā tiekas vairāk nekā 100 akordeonistu, kuri sapņo arī par dalību Dziesmu svētkos: lsm.lv/raksts/kultura…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018