Menu
 

Aizvadītajā nedēļā lielākajā daļā Latvijas pašvaldību palielinājies ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits

Aizvadītās nedēļas laikā lielākajā daļā Latvijas pašvaldību ir palielinājies ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits, liecina aģentūras LETA aprēķini pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem. Kopumā ar Covid-19 inficēto skaits ir palielinājies 25 pašvaldībās, vēl 14 pašvaldībās tas ir samazinājies, bet četrās palicis nemainīgs.

Lasīt vairāk...

Nedēļas nogalē reģistrēts 441 Covid-19 inficēšanās gadījums, augstākā saslimstība Latvijā – četros Pierīgas novados

Pēdējo triju dienu laikā Latvijā veikti 4252 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēts 441 jauns inficēšanās gadījums jeb vidēji 147 gadījumi dienā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. No inficētajiem 217 cilvēki bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši un 224 vakcinēti.

Lasīt vairāk...

Ceturtdien reģistrēti 206 Covid-19 inficēšanās gadījumi; starp septiņām pašvaldībām ar augstāko saslimstību – pieci Pierīgas novadi (papildināta)

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 1932 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 206 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. No inficētajiem 93 cilvēki bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši un 113 vakcinēti.

Lasīt vairāk...

Otrdien reģistrēts 271 Covid-19 inficēšanās gadījums; starp desmit pašvaldībām ar augstāko saslimstību – pieci Pierīgas novadi (papildināta)

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 2570 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēts 271 jauns inficēšanās gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. No inficētajiem 81 cilvēks bija nevakcinēts vai vakcinācijas kursu nepabeidzis un 190 vakcinēti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.