Menu
 

Covid-19 izplatības ziņā Ādažus novads apsteidzis Mārupi

Rēķinot pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 inficēto skaitu uz 100 000 iedzīvotāju, Ādažu novadam starp visām Latvijas pašvaldībām joprojām ir visaugstākais rādītājs, Mārupes novadam – otrais, Ropažu novadam – trešais, Ķekavas novadam – ceturtais un Olaines novadam – sestais, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

Lasīt vairāk...

Aptauja Ropažos. Kā vērtējat ideju par obligātu vakcināciju senioriem virs 60?

Valdību veidojošās partijas apsver iespēju noteikt vakcināciju pret Covid-19 par pienākumu 60 gadus sasniegušiem senioriem. Veselības ministrs Daniels Pavļuts uzsver, ka vecuma grupā 60+ ir aptuveni 100 000 nevakcinētu cilvēku un būtu jāsavakcinē vēl vismaz 50 000, lai sasniegtu 90% aptveri šajā grupā. Savukārt valdības vadītājs Krišjānis Kariņš paziņojis, ka, ja politiskā līmenī nevarēs vienoties par sankcijām pret cilvēkiem, kas izvēlēsies nevakcinēties, nebūs jēgas noteikt prasību par tās obligātu noteikšanu vecuma grupā virs 60 gadiem.

Lasīt vairāk...

Pierīgā tikai Saulkrastu novadā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka nekā vidēji Latvijā

Septiņos no astoņiem Pierīgas novadiem saslimstība ar Covid-19 ir augstāka par vidējiem Latvijas rādītājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija. Jau ziņots, ka 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā diennakts laikā pakāpies uz 1010,1. Zemāks tas ir tikai Saulkrastu novadā (953).

Lasīt vairāk...

Nedēļas beigās Olainē un Jaunolainē atklās jaunus vakcinācijas centrus

Ievērojot SARS CoV-2 vīrusa Omikron varianta straujo izplatību Eiropā, kā arī, lai mazinātu plašas Covid-19 infekcijas izplatības risku Latvijā un panāktu vienmērīgu vakcinācijas pieejamību visos Latvijas novados, Nacionālais veselības dienests (NVD) sadarbībā ar pašvaldībām papildus atver vairākus vakcinācijas centrus Olainē, Jaunolainē, Balvos, Līvānos, Valmierā, Dobelē un Valmierā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.