Menu
 

Rinkēvičs: Kanāda kopā ar sabiedrotajiem paplašinās un pastiprinās savu klātbūtni Latvijā

Kanāda kopā ar sabiedrotajiem paplašinās un pastiprinās savu klātbūtni Latvijā, NATO samita laikā aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV). Ministrs atzīmēja, ka starp Latviju un Kanādu tiks parakstīta deklarācija, kurā iezīmēti konkrēti soļi, kas attiecas uz brigādes elementu, komandvadību un pretgaisa aizsardzību.

Lasīt vairāk...

Mūziķis un dzejnieks Kristers Rudzītis: "Es gribētu dzīvot pasaulē, kurā cilvēki ir cilvēcīgi"

Kristers Rudzītis ir grupas "Sub Scriptum" līderis un solists. Viņš ir arī dzejnieks, kas jau guvis panākumus Latvijas mēroga konkursos, viņam ir dzejas un prozas publikācijas, un tas piešķir grupas mūzikai īpašu garšu. Nupat "Sub Scriptum" un ukraiņu dziedātāja Anastasija Vasilenko izdevuši singlu "Ziyde sonce" un videoklipu, lai paustu atbalstu Ukrainai cīņā pret Krievijas militāro agresiju. Mūziķi satikās trešā Osokina Brīvības festivāla Ukrainai laikā, veidojot kopīgas dziesmas noslēguma koncertam, kurā piedalījās daudzas jaunradītas latviešu un ukraiņu mūziķu apvienības. "Sub Scriptum" un Anastasijas Vasilenko sadarbība izvērtās tik veiksmīga, ka tika nolemts to attīstīt un turpināt. Dziesma "Ziyde sonce" jau pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, arī "Spotify". To varēs dzirdēt arī grupas nākamajos koncertos – 9. jūlijā "Gypsy Camp" Liepājā, 23. jūlijā Siguldas pils paviljonā un 29. jūlijā festivālā "Summer Sound 2022".

Lasīt vairāk...

Baidens: ASV pastiprinās NATO spēkus Eiropā, arī Baltijas valstīs

ASV pastiprinās NATO spēkus Eiropā gan uz zemes, gan jūrā, gan gaisā, un paredzēts palielināt amerikāņu karavīru skaitu arī Baltijas valstīs, trešdien paziņojis ASV prezidents Džo Baidens. NATO tiks "stiprināta visos virzienos visās jomās - uz zemes, gaisā un jūrā", alianses samitā Madridē paziņoja ASV prezidents, piebilstot, ka NATO pašlaik ir nepieciešamāka un svarīgāka nekā jebkad agrāk.

Lasīt vairāk...

Aicina uzmanīties no viltus reklāmām "Latvenergo" vārdā

Iedzīvotāji aicināti uzmanīties no krāpnieciskām reklāmām, kurās, izmantojot AS "Latvenergo" logo un valsts amatpersonu vārdus, cenšas izvilināt personu datus, lai sazinātos un izkrāptu naudu, aģentūrai LETA pavēstīja "Latvenergo" pārstāvji. Viltus reklāmas parādījušās sociālajos medijos, tostarp "Facebook", "Instagram" un "Youtube".

Lasīt vairāk...

Izveidota bezmaksas tālmācības programma sabiedrības digitālo prasmju pilnveidei

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) programmas "Dari digitāli" ietvaros aicina Latvijas sabiedrību bezmaksas tālmācības programmā pilnveidot savas digitālās pašapkalpošanās prasmes valsts digitālo risinājumu izmantošanā, lai mūsdienīgi risinātu dažādus ikdienas sadzīves jautājumus, izmantojot digitālās vides radītās iespējas.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.