Menu
 

Četri farmaceites padomi, lai sadzīves traumas nepārvēstos rētās

Dārza darbi, grilēšana, aktīvā atpūta brīvā dabā – šīs ir tikai dažas vasaras nodarbēm, kuras veicot esam pakļauti dažādu sadzīves traumu riskam, piemēram, iegrieztām brūcēm vai pirmās pakāpes apdegumiem. Lai traumas par sevi neatgādinātu arī vēlāk, svarīgi ir tās pareizi iztīrīt un apkopt. Vairāk par to, kas veicina rētu rašanos un kā apkopt brūces, lai no rētām izvairītos, skaidro aptieku tīkla "Apotheka" sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.

Lasīt vairāk...

Izsludina vēl vairākas publiskas vietas Liepājā un Rīgā, kur bijis risks inficēties ar Covid-19

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izsludinājis sarakstu ar sešām publiskām vietām Liepājā un divām vietām Rīgā, kuru apmeklētājiem bijis risks inficēties ar Covid-19, tāpēc tagad būtu nepieciešams īpaši rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt pārbaudes, aģentūra LETA noskaidroja SPKC.

Lasīt vairāk...

Latvijas pļavas putnu dziesmas tagad var klausīties arī "Spotify"

Latvijas Dabas fonds un tā dabisko pļavu atjaunošanas projekts "GrassLIFE" līdz pat septembrim kampaņā "Daba neko nav atcēlusi" aicina ikvienu iepazīt Latvijas dabu, iedziļinoties dabiskās pļavas norisēs kā īpašos pasākumos. Viens no pasākumiem – koncerts "Pļavas putni" – tagad visiem pieejams arī lielākajā mūzikas straumēšanas servisā "Spotify", kā arī "Apple Music", "Amazon", "Google Play" un citos straumēšanas servisos.

Lasīt vairāk...

Par 500 eiro kukuli dzērājšoferim ļauj turpināt ceļu

Rīgas rajona tiesas tiesnese Baiba Ābele izskata kriminālprocesu, kurā par kukuļņemšanu apsūdzēti divi nu jau bijušie Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības policijas pārvaldes (ceļu policijas) darbinieki – Pēteris Karvelis un Boriss Maļuhins. Prokurores Agneses Indriksones uzturētā apsūdzība balstīta uz pierādījumiem par to, ka 2018. gada 7. jūnija vakarā Ķekavas novada Baložos abi apsūdzētie par 500 eiro lielu kukuli ļāva turpināt ceļu apvidus automašīnas "Mazda" vadītājam, kurš, iespējams, bija ievērojamā alkohola reibumā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.