Menu
 

Kā sagatavot savu auto pavasarim jeb četras lietas, kam pievērst uzmanību pēc ziemas sezonas

Latvijas ziemas, kurās lielākoties netrūkst sniega, ledus un ar sāli kaisītu ceļu, var negatīvi ietekmēt automašīnas tehnisko stāvokli. Līdz ar pavasara iestāšanos spēkratu īpašnieki ir aicināti pārbaudīt, kā pēc aukstā laika funkcionē atsevišķas auto detaļas, kā arī sagatavot to pavasara un vasaras sezonai.

Lasīt vairāk...

VARAM sniegs atbalstu pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstībai visvairāk apdzīvotajās pašvaldībās

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sniegs atbalstu pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstībai pašvaldībās, kuras ir visvairāk apdzīvotas un kurās ir lielākas rindas uz pašvaldību bērnudārziem - galvenokārt Rīgā un Pierīgā, skaidroja ministrijā.

Lasīt vairāk...

Pasākumā "Satiec savu meistaru!" būs iespēja satikt vairāk nekā 250 amata meistarus

31.martā, kā arī 1.un 2.aprīlī vairāk nekā 250 meistari aicina interesentus apmeklēt un iesaistīties meistarklasēs, praktiskajās nodarbībās un lekcijās, lai iepazīstinātu ar dažādiem amatiem un prasmēm, kā arī radītu interesi, izpratni un sabiedrības līdzdalību mūsu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā. Aušana, adīšana, metālapstrāde, kokapstrāde, kulinārija ir tikai dažas jomas no plašā piedāvājuma. Arī šajā reizē meistarus varēs apmeklēt visos Latvijas vēsturiskajos novados, informēja Latvijas Nacionālajā kultūras centrā.

Lasīt vairāk...

"Swedbank": Gada laikā būtiski mazinājusies iedzīvotāju spēja atļauties jaunu mājokli

Pagājušā gada ceturtajā ceturksnī ģimene ar vidējiem ienākumiem joprojām varēja atļauties iegādāties nelielu dzīvokli Rīgā, tomēr pēdējā gada laikā iespējas atļauties jaunu mājokli ir būtiski mazinājušās, pavēstīja "Swedbank" pārstāvji, atsaucoties uz jaunākajiem Mājokļu pieejamības indekss (MPI) datiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.