Menu
 

Policija meklē Ķekavas novadā pazudušu sievieti

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē 1961. gadā dzimušo Vivetu Indrāni-Puduli. Sieviete šā gada 15. augustā izgāja no savas dzīvesvietas Ķekavas novada Daugmales pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezusies, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Lasīt vairāk...

Foto: Velosacensībās "Apceļo kaimiņus" 45 komandas iepazinušas Stopiņu novadu

Pagājušajā nedēļas nogalē Stopiņu novadā notika velofotosacensību “Apceļo kaimiņus 2019” 6. posms. Šogad sacensību dalībniekiem bija iespēja iepazīt novada skaistākās un interesantākās vietas, dabas objektus un iedzīvotāju iecienītākās brīvā laika pavadīšanas vietas. Sacensībām reģistrējās 45 komandas, lielākā daļa dalībnieku bija ģimenes ar bērniem.

Lasīt vairāk...

Ieva Siliņa: "Valstij jāprasa no zinātniekiem rezultāts"

Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) valdes priekšsēdētāja Ieva Siliņa ir pārliecināta, ka Latvija ir iespēju zeme, un arī pati viņa vienmēr bijusi sabiedriski aktīva. Kopš 2016. gada Ieva vada LJZA un nesen pieņēmusi jaunu izaicinājumu – viņa kļuvusi par Valsts prezidenta ārštata padomnieci zinātnes un izglītības politikas jautājumos. Aicināju Ievu uz interviju, lai parunātu par zinātni un ne tikai. Satikāmies kafejnīcā Rīgas klusajā centrā, un Ievai līdzi bija abi dēli – septiņgadīgais Jēkabs un astoņgadīgais Mārtiņš. Sarunas laikā Ieva atzina: "Labi, ka Latvijā nav kā Indijā, kur sievietēm jāizvēlas – izglītība vai ģimene."

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.