Menu
 

Pasažieru apgrozījums lidostā "Rīga" decembrī samazinājies par 90,1 %

Pasažieru apgrozījums 2020. gada decembrī lidostā “Rīga” samazinājies par 90,1 %, salīdzinot ar 2019. gada decembri. Kopējais lidojumu skaits bija 2141, par 67,8 % mazāk. Savukārt kopējais saņemto un nosūtīto kravu un pasta sūtījumu apjoms palielinājies par 4,6 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Lasīt vairāk...

Saeima konceptuāli atbalsta izmaiņas ziņošanas kārtībā par aizdomīgiem darījumiem

Saeima ceturtdien pirmajā lasījumā kā steidzamus atbalstīja grozījumus Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā. Kā skaidro Saeimas preses dienests, tie nepieciešami, lai atvieglotu ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem iesniegšanas kārtību, kā arī paredz kopīga klientu izpētes rīka izveidi.

Lasīt vairāk...

Foto: Režisors Viesturs Kairišs veido spēlfilmu "Janvāris" par 1991.gada notikumiem Latvijā

Sākusies režisora Viestura Kairiša jaunās spēlfilmas "Janvāris" uzņemšana, kas vēsta par 1991.gada notikumiem Latvijā no tā laika jauniešu skatupunkta. Filma stāsta par 1991. janvāra barikāžu notikumiem Rīgā, kur filmas galvenais varonis, astoņpadsmitgadīgs students Jazis, starp izklaidi kopā ar draugiem tiek ierauts pilsētā notiekošajos masu politiskajos notikumos, kas kļūst arī par viņa pieaugšanas pagrieziena punktu, vēsta filmu studija "Mistrus Media".

Lasīt vairāk...

Foto: Siguldā barikāžu 30. gadadienā izdzīvota īpaša atmiņu noskaņa

20.janvārī Latvijā atzīmēja 30.gadadienu kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem. Siguldā barikāžu aizstāvju atceres dienā ikvienam bija iespēja vienoties kopībā pie ugunskuriem, atmodas laiku dziesmās un atmiņu stāstos.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.