Menu
 

Aptauja: trešdaļa iedzīvotāju šogad plāno netērēt vairāk naudas, kā nopelnīts

Trešdaļa jeb 33% Latvijas iedzīvotāju, lai uzlabotu savu finanšu situāciju, šogad plāno netērēt vairāk naudas, kā tiek nopelnīts, liecina “Luminor” bankas veiktā aptauja. Vairāk nekā 15% respondentu apņēmušies rīkoties atbildīgāk kā iepriekš un rūpīgāk plānot finanses, šajā gadā uzsākot ienākumu un izdevumu atskaites veikšanu.

Lasīt vairāk...

Dziedātāju Nauri Indzeri darbam iedvesmo miers, pastaigas un pārliecība par savām spējām

Jau pavisam drīz, 8. februārī, VEF Kultūras pilī Operetes teātra rīkotajā Valentīndienas koncertā “Mīlestības mūzika” (“Musique d'amour”) uz skatuves kāps arī klausītāju iemīļotais baritons Nauris Indzeris. “Kopā ar saviem skatuves kolēģiem Sonoru Vaici, Antu Jankovsku, Emīlu Kivlenieku un citiem, kā arī operetes orķestri diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā būsim šim vakaram sarūpējuši skaistākās ārijas un duetus no Franča Lehāra operetēm “Jautrā atraitne” un “Smaidu zeme”, Vitorio Monti “Čardašu” un citus skaņdarbus, kas vēsta par mīlestību,” saka Nauris.

Lasīt vairāk...

Saeimas priekšsēdētāja: Pirms gadsimta ieliktie valstiskuma pamati joprojām dara Latviju stipru

"Šogad mēs daudzināsim notikumus, kas ir daļa no mūsu valstiskuma fundamenta. To ielika mūsu priekšteči pirms gadsimta, un tas joprojām Latviju dara stipru, pastāvīgu un augtspējīgu," sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece otrdien, 18.janvārī, parlamenta 100.jubilejas gada atklāšanas pasākumā, informē Saeimas Preses dienestā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.