"Eleport" uzstādīs jaunu elektroauto uzlādes staciju Siguldā
- Autors: Apriņķis.lv

Līdz gada vidum elektroauto uzlādes tīklā “Eleport” gaidāms ievērojams paplašinājums – Rīgā, Ķegumā, Siguldā un Salacgrīvā būs desmit jaunas uzlādes stacijas ar 20 pieslēgvietām.
Tirdzniecības centra “Šokolāde” stāvvietā Siguldā jaunās 200 kW un 120 kW uzlādes stacijas būs pieejamas lietošanai no februāra. Savukārt šonedēļ darbību uzsāka pirmā “Eleport” 100 kW uzlādes stacija Siguldā, tirdzniecības centra “Raibais suns” stāvlaukumā, kas vienlaicīgi nodrošinās uzlādi diviem elektroauto.
Visas jaunās uzlādes stacijas Rīgā un reģionos tiks aprīkotas ar divām pieslēgvietām, kopumā nodrošinot 20 jaunas pieslēgvietas.
“Eleport” stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot “Eleport” lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, sekojot norādēm uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu.
Saistītie objekti
- Mārupes novada jauniešu mediju dienā iepazīstina ar medijpratību, digitālajiem rīkiem un radošās izpausmes iespējām
- Ar svinīgu pasākumu atzīmēta dienas aprūpes centra "Ķemeri" 25 gadu jubileja
- Atzīmējot dzejnieka Knuta Skujenieka 89.gadskārtu, Salaspilī aizvadīta Knuta diena
- Satiksmes ministrs iepazīstas ar Ropažu novada mobilitātes un transporta infrastruktūras attīstības plāniem
- Ķekavas novada domes pārstāvji tiekas ar vietējiem uzņēmējiem