Latvijas lepnums 2017

Aptauja Ulbrokā: Ko, jūsuprāt, nevajadzētu darīt peldoties?

(Komentēt)
Aptauja Ulbrokā: Ko, jūsuprāt, nevajadzētu darīt peldoties? Foto: Einārs Binders un arhīvs
5. augusts, 17:14

Kaut gan šovasar laiks, lai peldētos, nav bijis īsti piemērots, ik pa brīdim no kriminālhronikām uzzinām par noslīkušiem peldētājiem.

Alīna, jaunā māmiņa:
Šis gads man peldēšanai šķitis par aukstu, bet, ja ūdens sasils, iešu peldēties. Lai nenotiktu kāda nelaime, manuprāt, svarīgākie noteikumi, kas jāievēro, – nekad nepeldēties tumsā un alkohola reibumā. Ne es pati, ne mani draugi tā nedara, jo mums šajā ziņā ir ļoti bēdīga pieredze.
Rihards, gāzes tirgotājs:
Šogad vēl papeldēties nav iznācis, bet no iepriekšējiem gadiem zinu, ka organismu pie ūdens vajag pieradināt. Peldsezonas sākumā pietiek papeldēt nelielus gabalus krasta tuvumā, saprast, ko var atļauties, ko nevar, un tikai tad laisties pāri upei vai ezeram.
Valentīna, pensionāre:
Nekad neesmu mēģinājusi apvienot peldēšanu ar alkohola lietošanu. Parasti savas peldētājas spējas nepārvērtēju un peldu krasta tuvumā, un, lūk, nekādu problēmu uz ūdens man nav bijis. Bet tagad jau katrs pats ir gudrs un domā, ka zina, ko dara.
Mārcis, konsultants:
Peldēties šad tad eju, bet tā īpaši par to, ko drīkst vai nedrīkst darīt, neesmu domājis. Skaidrs, ka nekad nevajag pārvērtēt savas fiziskās spējas, peldēties reibumā un lēkt uz galvas ūdenī nepazīstamās vietās. Pirms iet ūdenī svešā vietā, vajadzētu noskaidrot, kāds ir ūdenskrātuves dibens, vai nav aizaudzis ar zālēm, vai nav stipri akmeņains.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Inčukalnā @incukalnanovads @LatvianHorses svinīgi aizvadītas 10. Vislatvijas zirgu dienas aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/yFxUNlMLKe
aprinkislv
Sākusies dabas grāmatvedība Latvijā aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/1QRmLWG7yY
aprinkislv
Foto: Olainē aizvadīti trešie Latvijas Velo svētki aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/cTGDZRM4DR

Twitter Citi raksta

Saulkrastic
Saulkrastu TIC atkārtoti izdevis ceļvežus "Pāri četrām upēm" un "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā".… twitter.com/i/web/status/8…
SalaspilsSporto
2.septembrī - Salaspils bērnu sporta svētki KARLSONS 2017 Salaspils sporta nama stadions Kā jau ierasts, jaunā... fb.me/2g5IrDPRH
sigulda_lv
Siguldas dzelzceļa staciju piepildīs klavieru skaņas: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/5Lo4Bwj1Pl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017