Aptauja Ulbrokā: Ko, jūsuprāt, nevajadzētu darīt peldoties?

(Komentēt)
Aptauja Ulbrokā: Ko, jūsuprāt, nevajadzētu darīt peldoties? Foto: Einārs Binders un arhīvs
5. augusts, 17:14

Kaut gan šovasar laiks, lai peldētos, nav bijis īsti piemērots, ik pa brīdim no kriminālhronikām uzzinām par noslīkušiem peldētājiem.

Alīna, jaunā māmiņa:
Šis gads man peldēšanai šķitis par aukstu, bet, ja ūdens sasils, iešu peldēties. Lai nenotiktu kāda nelaime, manuprāt, svarīgākie noteikumi, kas jāievēro, – nekad nepeldēties tumsā un alkohola reibumā. Ne es pati, ne mani draugi tā nedara, jo mums šajā ziņā ir ļoti bēdīga pieredze.
Rihards, gāzes tirgotājs:
Šogad vēl papeldēties nav iznācis, bet no iepriekšējiem gadiem zinu, ka organismu pie ūdens vajag pieradināt. Peldsezonas sākumā pietiek papeldēt nelielus gabalus krasta tuvumā, saprast, ko var atļauties, ko nevar, un tikai tad laisties pāri upei vai ezeram.
Valentīna, pensionāre:
Nekad neesmu mēģinājusi apvienot peldēšanu ar alkohola lietošanu. Parasti savas peldētājas spējas nepārvērtēju un peldu krasta tuvumā, un, lūk, nekādu problēmu uz ūdens man nav bijis. Bet tagad jau katrs pats ir gudrs un domā, ka zina, ko dara.
Mārcis, konsultants:
Peldēties šad tad eju, bet tā īpaši par to, ko drīkst vai nedrīkst darīt, neesmu domājis. Skaidrs, ka nekad nevajag pārvērtēt savas fiziskās spējas, peldēties reibumā un lēkt uz galvas ūdenī nepazīstamās vietās. Pirms iet ūdenī svešā vietā, vajadzētu noskaidrot, kāds ir ūdenskrātuves dibens, vai nav aizaudzis ar zālēm, vai nav stipri akmeņains.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
FOTO: Pie kūpošām krāsmatām. Nelaime Siguļos @Carnikavas_nov aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/uuZucFJeN3
aprinkislv
Naktī nodedzis Carnikavas dievnams Siguļos aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/xSKmzUKcjH
aprinkislv
Ķekavas novada @Kekavas_novads domes deputāte: Piederība partijai nemainīs dotos solījumus aprinkis.lv/sabiedriba/pol… pic.twitter.com/6igtA58n9M

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
Carnikavas domes vadītāja @DJurevica: Pierīgas sabiedriskā transporta sistēmas jāuztic plānošanas reģionam: lsm.lv/raksts/zinas/l…
Marupes_novads
Mārupes novada Zelta kāzu pāru godināšanas pasākums 2017 youtu.be/hqBnD8-hyS8 via @YouTube
muzejsbaldone
Aicinām baldoniešus piedalīties Baldones pašdarbības kolektīvu vēstures izstādes veidošanā: līdz 19. janvārim bijuš… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017