Aptauja Rīgā: Vai sekojat līdzi Pasaules kausa futbolā spēlēm?

(Komentēt)
Aptauja Rīgā: Vai sekojat līdzi Pasaules kausa futbolā spēlēm? Foto: Una Griškeviča un no pixabay.com
1. jūlijs, 8:55

Krievijā no 14. jūnija līdz 15. jūlijam risinās Pasaules kausa 21. finālturnīrs futbolā. Šis notikums vienmēr raisījis lielu skatītāju interesi gan Latvijā, gan visā pasaulē. Šoreiz vairākas komandas, kuras nešaubīgi tiek uzskatītas par favorītēm, spēlē blāvi, pat neizkļūstot no savas apakšgrupas...

...kā Vācija – vai tiekot tālāk ar lielām pūlēm – kā Argentīna. Protams, interesi un jautājumus izraisa arī Krievijas apšaubāmā gatavība noorganizēt tik apjomīgu pasākumu.

Egils, mūzikas izdevējs
Darba dēļ daudzas spēles nesanāk noskatīties, bet mazliet jau šim notikumam tomēr pasekoju līdzi. Nupat kopā ar dēlu, kurš ir futbolists un liels futbola piekritējs, noskatījāmies Argentīnas spēli ar Nigēriju. Man gan pašam īpašu mīluļu šajās sacensībās nav, bet dēls ļoti fano par Argentīnas komandu.
Renāte, skolotāja
Man patīk Portugāles līderis Krištianu Ronaldu un tas brazīlis ar krāsotajiem matiem, Neimars laikam... Kas iegūs kausu? Vienmēr jau notiek, ka kāds trešais... Nemāku pateikt.
Ģirts, fotogrāfs
Pasaules kausa spēlēm futbolā līdzi sekoju, jo mani vienmēr piesaistījis finālturnīrs, kur sacenšas pašas spēcīgākās komandas. Ļoti interesanta bija Argentīnas un Nigērijas spēle, kurā Argentīna tika cauri burtiski caur adatas aci. Tā bija neiespējamā misija! No komandām man laikam vislabāk pašlaik patīk Meksikas izlase – tajā ir ātri sportisti, un tā ir tehniski spēcīga komanda.
Kaspars, uzņēmējs
Futbolu neskatos, jo šis sporta veids mani absolūti neinteresē, un es pat nezinu, kādas komandas tur piedalās. No man pazīstamiem cilvēkiem par šo pasākumu interesējas laikam tikai mans brālis, jo neviens cits paziņa ar Pasaules kausa spēļu skatīšanos nav aizrāvies. Turklāt man nepatīk, ka futbolisti atšķirībā no, piemēram, hokejistiem pietēlo sāpes – arī situācijās, kad pēc gūtās traumas mierīgi varētu spēlēt tālāk.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018