Menu
 

Stambulas lidostā, no skrejceļa noskrienot lidmašīnai, ievainoti 120 cilvēki

  • Autors:  LETA/DPA/AFP

Stambulas lidostā trešdien nolaišanās laikā no skrejceļa noskrējusi un aizdegusies pasažieru lidmašīna, kā rezultātā ievainoti vismaz 120 cilvēki. Neviens cilvēks dzīvību nav zaudējis.

Stambulas gubernators Ali Jerlikaja pavēstījis, ka slimnīcās nogādāti 120 cilvēki un ka vairums no tiem "jūtas labi, izņemot vienu, divus cilvēkus".

Televīzijā pārraidītajos attēlos redzams, ka Turcijas zemo cenu aviokompānijas "Pegasus" lidmašīnas "Boeing 737" priekšgals ir pilnībā sadragāts un ka sašķēlusies arī lidaparāta aste.

Turcijas transporta ministra Mehmeta Čahita Turhana sniegtā informācija liecina, ka lidmašīnā kopumā atradās 177 cilvēki.

Lidmašīna lidoja no Izmiras uz Stambulu, kuru skāris spēcīgs vējš un lietus.

Jerlikaja sacīja, ka lidmašīna noskrēja no skrejceļa īsi pēc nolaišanās, un tajā atradās 171 pasažieris un seši apkalpes locekļi.

Turhans atklāja, ka daudzi cilvēki no lidmašīnas izkļuvuši pašu spēkiem, un piebilda, ka aizdedzies viens no lidmašīnas dzinējiem. Ziņu aģentūra "Anadolu" vēstīja, ka uguni izdevies nodzēst.

Avārija notikusi Sabihas Gekčenas lidostā, Stambulas Āzijas pusē.

Raidorganizācija TRT ziņoja, ka lidosta ir slēgta, un visas lidmašīnas novirzītas uz Sambulas galveno starptautisko lidostu.

Janvārī Sabihas Gekčenas lidostā tika apturēti visi reisi, jo sliktajos laikapstākļos no skrejceļa noskrēja cita "Pegasus" lidmašīna, kurā atradās 164 pasažieri, kas visi tika droši evakuēti.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.