Menu
 

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 138 cilvēki; divi miruši

  • Autors:  LETA/BNS

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 138 cilvēkiem, kā arī reģistrēti divi nāves gadījumi ar Covid-19,  ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija.

Tas Lietuvā ir lielākais vienas dienas laikā konstatētais inficēto skaits kopš  Covid-19 epidēmijas sākuma. Līdz šim lielākais skaits iepriekšējās diennakts laikā - 99 inficētie - tika reģistrēts 19.septembrī.

Inficēšanās ar šo vīrusu valstī diagnosticēta kopumā 4070 cilvēkiem, bet atveseļošanās apstiprināta 2253 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī veiktas 6613 analīzes, līdz ar to pozitīvi bijuši 2,1% testu. Pavisam Lietuvā veiktas 744 174 analīzes.

No pagājušajā diennaktī konstatētajiem inficēšanās gadījumiem 28 saistīti ar uzliesmojumu Radvilišķu slimnīcā, ar kuru saistīti pavisam 102 gadījumi; pieci gadījumi saistīti ar uzliesmojumu Šauļu slimnīcā, ar kuru saistīti pavisam 19 gadījumi; astoņi gadījumi saistīti ar Viļņas deju studiju "City Dance", ar kuru saistīti pavisam 25 gadījumi.

Vienā gadījumā inficējusies persona atgriezusies no ārzemēm.

24 gadījumos pagaidām nav skaidrs, kur notikusi inficēšanās.

Aizvadītajā diennaktī reģistrēti arī divi nāves gadījumi ar Covid-19.  Abi mirušie bija vairāk nekā 80 gadus veci Kauņas slimnīcas pacienti.

Līdz ar to vīrusa izraisītā slimība  Lietuvā prasījusi 89 cilvēku dzīvības, bet vēl 19 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. 

Pēc Lietuvas Nacionālā sabiedrības veselības centra datiem,  14 dienu kumulatīvais inficēšanās gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 24.septembrī Lietuvā ir 31,2.  Savukārt saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra datiem šis rādītājs ir 27,5.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.