Menu
 

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušies vēl 202 cilvēki; pieci miruši

  • Autors:  LETA--BNS

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 202 cilvēkiem, kā arī reģistrēti pieci jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19,  otrdien paziņojusi Veselības ministrija.

Inficēšanās ar šo vīrusu valstī diagnosticēta kopumā 7928 cilvēkiem, bet atveseļošanās apstiprināta 3276 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 8132 analīzes, līdz ar to pozitīvi bijuši 2,5% testu. Pavisam Lietuvā veiktas 905 929 analīzes.

No 202 jaunatklātajiem gadījumiem 146 gadījumos inficēšanās notikusi saskarsmē ar zināmām personām, kurām vīruss atklāts jau iepriekš, tostarp 101 gadījumā inficēšanās saistīta ar zināmiem perēkļiem. Trīs gadījumos inficētā persona atgriezusies no ārzemēm, no tiem divos gadījumos no Lielbritānijas un vienā gadījumā no Ukrainas. Savukārt pārējos gadījumos inficēšanās apstākļi nav noskaidroti, liecina Nacionālā sabiedrības veselības centra dati.

Aizvadītajā diennaktī reģistrēti pieci Covid-19 izraisīti nāves gadījumi. Par trim no tiem Nacionālais sabiedrības veselības centrs paziņoja jau pirmdien. Līdz ar to vīrusa izraisītā slimība Lietuvā prasījusi pavisam 118 cilvēku dzīvību, bet vēl 37 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits.

Pēc Lietuvas Nacionālā sabiedrības veselības centra datiem, 14 dienu kumulatīvais inficēšanās gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 20.oktobrī Lietuvā ir 90,7. Savukārt saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra datiem šis rādītājs ir 87,36.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.