Menu
 

Viļņas skolotāji sabiedriskajā transportā varēs braukt par brīvu

  • Autors:  LETA/LRT

Viļņas sabiedriskajā transportā skolotāji varēs braukt par brīvu, paziņojusi Lietuvas galvaspilsētas pašvaldība.

Skolotāju dienā vairāk nekā 20 000 izglītības darbinieki saņems dāvanā īpaša dizaina Viļņas iedzīvotāja kartes, kas no 4.līdz 8.oktobrim ļaus izmantot dažādas atlaides un piedāvājumus - bez maksas apmeklēt sporta klubus un muzejus, ar atlaidēm iepirkties grāmatnīcās un iemalkot kafiju. Šādas kartes paredzētas visu pašvaldības pārziņā esošo pirmsskolas un vispārizglītojošo skolu, sporta skolu un jauniešu klubu darbiniekiem.

Izglītības iestādēm jau tiek dalītas sabiedriskā transporta biļetes uz gadu, bet pašā Skolotāju dienā - 5.oktobrī - izglītības darbiniekus Viļņas vecpilsētā sveiks orķestris, svētku noskaņojumu palīdzēs uzturēt arī Mikaloja Konstantīna Čurļoņa mākslas skola un citi atbalstītāji.

"Lai skolotāji varētu sniegt labu izglītību, ir svarīgi, lai viņi justos cienīti un mīlēti. Šis lēmums ir neliels, tomēr būtisks cieņas apliecinājums tiem, kuri māca mūsu bērnus. Ne mazāk svarīgi, ka tādā veidā mēs rūpējamies arī par sakārtotāku satiksmi pilsētā," paziņojis Viļņas mērs Remiģijs Šimašus.

"Viļņā ir daudz cilvēku, kuri vēlētos izteikt pateicību skolotājiem, tādēļ aicinājām dažādas iestādes un organizācijas palīdzēt veidot šo svētku nedēļu. Prieks, ka tik daudz mūsu partneru atsaukušies (..).  Ceru, ka šī ierosme kļūs par skaistu ikgadēju tradīciju," norādījusi Viļņas izglītības attīstības centra vadītāja Une Kaunaite.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.