Menu
 

Kostariku un Panamu skar 6,3 magnitūdu zemestrīce

  • Autors:  LETA--AFP

Trešdien Kostarikas un Panamas robežas reģionā notikusi 6,3 magnitūdu zemestrīce, paziņojis ASV Ģeoloģijas dienests (USGS), atsaucot iepriekš izteikto brīdinājumu, ka varētu būt nodarīti ievērojami postījumi. Zemestrīce notikusi ap pusnakti divu kilometru attālumā Panamas pilsētas Progreso 26 kilometru dziļumā.

Par cietušajiem netiek ziņots, un ASV seismologi paziņojuši, ka "ietekmei vajadzētu būt relatīvi vietējai", atsaucot iepriekšējo brīdinājumu, ka katastrofa ir "potenciāli plaša" un "agrāki šāda trauksmes līmeņa notikumi prasījuši reģionāla vai nacionāla līmeņa atbildi".

Kostarikas Nacionālais seismoloģiskais tīkls ziņo, ka zemestrīce notikusi otrdien plkst. 23.23 pēc vietējā laika (trešdien plkst. 8.23 pēc Latvijas laika). Pazemes grūdiens bijis jūtams Kostarikas galvaspilsētā Sanhosē un daudzās vietās citur valstī.

Kostarikas prezidents Karloss Alvarado paziņoja, ka vairākās vietās valsts dienvidrietumos epicentra tuvumā pārrauta elektrības padeve. Savukārt Nacionālās ārkārtas situāciju komisijas prezidents Aleksandrs Soliss pavēstīja, ka valsts dienvidos ciemu iedzīvotāji pametuši savas mājas, bažījoties par pēcgrūdieniem. Zemestrīce nodarījusi bojājumus divām ēkām reģionā.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.