Menu
 

Levits: Tiesu darbu var vērtēt kritiski, bet tas jādara argumentēti

Tiesnešiem ir jāspēj vieglā, uztveramā un saprotamā veidā skaidrot tiesas darbu, vienlaikus spriežot tiesu tā, kā, viņaprāt, tas būtu pareizi un taisnīgi, neraugoties uz sabiedrības viedokli, šodien grāmatas "Tiesas un mediju komunikācija. Sabiedriskā viedokļa un mediju ietekme uz taisnīgu tiesu" atvēršanas svētkos sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Lasīt vairāk...

Reģionālie autoceļi tiek aprīkoti ar atstarojošiem signālstabiņiem, arī Pierīgā

Lai uzlabotu satiksmes drošību uz valsts autoceļiem vairāk nekā 30 valsts reģionālo autoceļu posmi tiek aprīkoti ar atstarojošiem signālstabiņiem, kas diennakts tumšajā laikā ļauj autovadītājiem labāk orientēties uz ceļa. Pēc VAS “Latvijas Valsts ceļi” datiem, stabiņi tiek uzstādīti 43 posmos uz 27 reģionālajiem autoceļiem, gandrīz 1000 km kopgarumā.

Lasīt vairāk...

Akcijas laikā 67% iestāžu un bibliotēku klientu saņēmuši konsultācijas par e-pakalpojumiem

No 30.septembra līdz 4.oktobrim Latvijā noritēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētā akcija “Dienas bez rindām”, kuras laikā vairāk nekā 67% iestāžu un bibliotēku klientu saņēmuši konsultācijas par e-pakalpojumu izmantošanu. Starp pašvaldību iestādēm vieni no aktīvākajiem dalībnieki bijuši Ikšķiles novada domē.

Lasīt vairāk...

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei, "lai savu iespēju robežās mēģinātu novērst valdības prettiesiskās, neprofesionālās un bezatbildīgās rīcības izraisītās postošās sekas", informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) biroja administratore Vita Pluša.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.