Menu
 

Aizturēts Jūrmalas skolas direktors, kurš organizējis darbinieces fiktīvu nodarbināšanu

Valsts policija aizturējusi kādas Jūrmalas skolas direktoru, kurš tiek turēts aizdomās par organizētā grupā izdarītu noziegumu – kādas sievietes fiktīvu nodarbināšanu, viltojot dokumentus. No šīm noziedzīgajām darbībām ilgstošā laika periodā ienākumus guva gan pats skolas direktors, gan viņa vietnieks, gan minētā sieviete.

Lasīt vairāk...

Atkritumu apsaimniekošana – ceļu daudz, bet mērķis viens (2.daļa)

Ideāls variants sarežģītu sistēmu pārvaldībai diemžēl vēl nav izdomāts. Ārzemju praksē ir gan veiksmīgi, gan neveiksmīgi piemēri PPP (publiskā un privātā partnerība) izmantošanai – PPP forma pati par sevi vēl neko negarantē. Faktiski esošais un nākotnes kritērijs atkritumu apsaimniekošanas efektivitātei ir sasniedzamie mērķi, piemēram, samazinātais poligonā noglabājamo atkritumu apjoms un citi – kā tarifs, ko maksā pašvaldības iedzīvotājs.

Lasīt vairāk...

Dūmi, mākoņi un sprādzieni – skolēni netradicionāli iepazīst eksaktās zinātnes

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators AS “Conexus Baltic Grid” sadarbībā ar biedrību "Latvijas zinātnes centru apvienība" no 13. līdz 20.maijam četrās Inčukalna pazemes gāzes krātuves apkaimē esošās skolās – Krimuldas vidusskolā, Siguldas pilsētas vidusskolā, Sējas pamatskolā un Inčukalna pamatskolā – izglītojoša projekta ietvaros iepazīstināja 4.klašu skolēnus ar eksaktajām zinātnēm no cita skatupunkta.

Lasīt vairāk...

Sešas Pierīgas pašvaldības pieteikušās bezmaksas stikla izvešanai no privātmājām

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” rīkotajam Vislatvijas “Stikla šķiratlona” projektam mēneša laikā pieteikušās 20 pašvaldības, tajā skaitā Salaspils, Sigulda, Olaine, Babīte, Garkalne un Ādaži. Projekta ietvaros iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja atbrīvoties no sakrājušās stikla taras.

Lasīt vairāk...

Nacionālā apvienība rosina aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputāti pirmdien Saeimā iesniedza grozījumus likumā “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” un Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā, kas liegtu sapulcēs, gājienos, piketos, kā arī publiskos izklaides un svētku pasākumos izmantot tā sauktās Georga lentes, kuras plaši izmanto Krievija savā impēriskajā propagandā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.