Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Decembris 2015

Automašīnu sadursmē Mālpils novadā gājis bojā viens cilvēks

Trešdien ap pulksten 6.48 Mālpils novadā, autoceļa Inciems – Sigulda – Ķegums 25.kilometrā, pēc sākotnējās informācijas, notika automašīnu “Volvo” un “Scania” sadursme. Kā informēja Valsts policija, ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām gāja bojā viena persona, vēl viena personas ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Lasīt vairāk...

Bērni mācās, bet vecākiem jāstrādā. Kā sadalīt telpu

Šonedēļ jaunāko klašu skolēni ir atsākuši mācības no mājām, bet vecākiem jāturpina produktīvi strādāt. "IKEA" pētījuma "Dzīve mājās" rezultāti liecina, ka valstī noteikto ierobežojumu laikā vairāk nekā trešdaļa (34%) Latvijas iedzīvotāju strādā no mājām. Izaicinājums ir gan sekmīga darba un mācību procesa norise, gan arī darba un privātās dzīves nodalīšana situācijā, kad mājas kļuvušas gan par darba, gan atpūtas vietu. Īpaši sarežģītā situācijā ir kuplas ģimenes, kas mitinās nelielā mājoklī.

Lasīt vairāk...

Levits: Sabiedrībai nepieciešama "vēl pēdējā lielā saņemšanās" pirms ātrākas vakcinācijas pret Covid-19

Latvijas sabiedrībai, kas vēlas pavasari un vasaru sagaidīt jau daudz priecīgākos apstākļos, "vēl ir vajadzīga pēdējā lielā saņemšanās" pirms vakcinācijas pret Covid-19 process uzņem ātrāku gaitu un ierobežojumi sasniedz savu mērķi, samazinot saslimšanu, tādu nostāju paudis Valsts prezidents Egils Levits.

Lasīt vairāk...

Jauna mājokļa meklējumos: kas veido nekustamā īpašuma cenu

Jauna mājokļa meklējumi var būs īsts izaicinājums – par to pārliecinājies ikviens, kurš kaut reizi plānojis mainīt dzīvesvietu. Mājokļu tirgus piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, ne reizi vien liekot uzdot jautājumu, kā veidojas un kas īsti nosaka nekustamā īpašuma cenas. Kāpēc, piemēram, 65 kvadrātmetru dzīvoklis Rīgā var maksāt dārgāk vai tikpat daudz, cik 120 kvadrātmetru liela māja Pierīgā? Kāpēc dzīvoklis renovētā ēkā, zem kura logiem regulāri kursē tramvajs, radot nemitīgu troksni, maksā vairāk nekā tāds, kuram blakus parks?

Lasīt vairāk...

Zane Berdinska Inciemā: Uzņēmējdarbība ir fantastiska iespēja pašizaugsmei

“Esmu Krimuldas novada iedzīvotāja no matu galiem līdz papēžiem. Bērnību pavadīju vecmāmiņas mājās Eikažos, pēc tam pārcēlāmies uz Inciemu, kur bērnudārza gados jau tiku saukta par kolhoza dibinātāju, jo man patika visus komandēt un palīdzēt pasākumu organizēšanā,” par sevi saka Zane Berdinska, Krimuldas novada domes deputāte. Bet šoreiz sarunā vairāk pievērsīsimies uzņēmējdarbībai un tam, kā Covid-19 krīzes laikā klājas uzņēmējiem.

Lasīt vairāk...

Viedoklis: IKT pasaule nav domāta tikai vīriešiem

IKT jeb informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozare ļoti strauji mainās. Teorētiski informācijas tehnoloģijas nodrošina dažādu IT produktu izstrādi dažādos līmeņos – radot jaunas tehnoloģijas vai nodrošinot kādu konkrētu funkciju, piemēram, informācijas nodošanu. Taču realitātē šīs robežas mainās un izplūst, un šobrīd IT ir ļoti liela ietekme arī uz citām nozarēm.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.