Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Decembris 2015

Olainē izveidots realitātes pastaigas maršruts "Blokmāju stāsti"

Atzīmējot Olaines 54. dzimšanas dienu Olaines Vēstures un mākslas muzejs uzdāvinājis pilsētas iedzīvotājiem un viesiem interaktīvu kultūras maršrutu ar papildinātās realitātes elementiem. Projekta "Blokmāju stāsti" ideja bija izstrādāt maršrutu, kas ļautu Olaines iedzīvotājiem un pilsētas viesiem uzzināt vairāk par pilsētas vēsturi, blokmāju apbūvi un tās ietekmi uz sabiedrību un indivīdu.

Lasīt vairāk...

Aptauja Stopiņos. Kā vērtējat atlaižu saglabāšanu Rīgas sabiedriskajā transportā?

Rīgas pilsētas pašvaldība pagaidām neplāno atcelt atlaides braucienam sabiedriskajā transportā, kuru izmanto arī Pierīgas novadu iedzīvotāji. Ik pa laikam publiskajā telpā tiek diskutēts par atlaižu atcelšanu Rīgas sabiedriskajā transportā, lai mazinātu cilvēku drūzmēšanos. Arī šonedēļ valdības sēdē Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) norādīja, ka pretstatā pagājušā gada pavasarim patlaban Rīgā atlaides nav atceltas, lai gan inficēšanās ir vairākas reizes lielāka. Savukārt Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (“Par!”/”Progresīvie”) uzsvēris, ka kopš rudens sākuma pasažieru skaits “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā ir samazinājies par aptuveni 50 procentiem.

Lasīt vairāk...

Konkursa "Biznesa skices" finālā iekļūst Babītes un Ķekavas vidusskolu komandas

Līdz 4. martam vietnē "biznesaskices.projektubanka.lv" ikviens aicināts atbalstīt jauniešu ilgtspējīga biznesa projektus – konkursa “Biznesa skices” 10 finālistus, starp kuriem ir iekļuvusi vidusskolēnu komanda no Babītes un Ķekavas. Sabiedrības vērtējums, ko veidos balsu skaits un ieguldītais finansējums, palīdzēs noskaidrot "Swedbank", "Junior Achievement Latvia" (JAL) un Projektu bankas organizētā konkursa uzvarētājus un vairāk nekā 6000 eiro lielā naudas balvu fonda ieguvējus, kā arī veicinās vidusskolēnu mācību uzņēmumu ideju īstenošanos.

Lasīt vairāk...

Bērns mācās no mājām. Kā efektīvi organizēt laiku?

Laikā, kad mācības vairumā skolu un klašu grupu notiek attālināti, rūpes par bērnu motivēšanu mācībām nereti gulstas uz vecāku un citu pieskatītāju pleciem. Bērniem, īpaši mazāko klašu audzēkņiem, mājas vidē nereti mācībām koncentrēties ir grūtāk, nekā skolā. Lai gan dažās ģimenēs tālmācība norit lieliski, citās par lielu izaicinājumu kļūst  bērnu ikdienā iezagusies rutīna un motivācijas trūkums. Kā mācīšanos padarīt par izklaidējošu un motivējošu nodarbi?

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.