Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Decembris 2015

Nerimstot protestiem un nekārtībām, ASV pilsētās izsludināta komandantstunda

ASV varasiestādes svētdien izsludinājušas komandantstundu galvaspilsētā Vašingtonā un vairākās citās lielajās pilsētās, šādi cenšoties nepieļaut, ka atkārtojas iepriekšējās dienās pieredzētā plaša mēroga vardarbība un nekārtības, veikalu masveida izlaupīšana un ēku dedzināšana, kas daudzviet notikusi līdzās protestiem pret policijas brutalitāti.

Lasīt vairāk...

Izsniegtie pabalsti un negūtie ieņēmumi jeb Pirmie secinājumi par pandēmijas sekām Pierīgā

Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju nav plānots pagarināt ilgāk par 9. jūniju, taču dažādi ierobežojumi varētu tikt saglabāti arī pēc šī datuma, atzinis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Ārkārtējās situācijas atcelšana liek izdarīt pirmos secinājumus par to, kādu ietekmi šis laiks atstājis uz Pierīgas novadu pašvaldību budžetiem.

Lasīt vairāk...

Foto: Neierasti aizvadīti Siguldas pilsētas svētki

Citādi, nekā ierasts, taču ar dažādām aizraujošām aktivitātēm sestdien, 30.maijā, aizvadīti Siguldas pilsētas svētki “Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence”. Priecējuši gan koncerti daudzdzīvokļu māju pagalmos, izstādes un radioballīte, gan brīvdabas restorāns, virtuāls gājiens un citas aktivitātes.

Lasīt vairāk...

Sešas lietas, kas jāzina par saules aizsarglīdzekļiem

Iestājoties saulainam laikam, aktuāla kļūst saules aizsarglīdzekļu lietošana. No maija līdz augustam tiek saņemts visaugstākais ultravioleto (UV) staru daudzums, tāpēc šajā laikā jābūt īpaši uzmanīgiem. UV staru ietekmē paātrinās ādas novecošanās process, pastiprināti rodas ādas pigmentu plankumi, kā arī āda tiek pakļauta lielākam slimību riskam. Kas jāņem vērā, lietojot saules aizsarglīdzekļus, stāsta aptieku tīkla “Apotheka” sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.