Menu
 

Šajā nedēļā vidēji dienā plānots vakcinēt 2000 iedzīvotāju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Veselības ministrija Foto – Veselības ministrija

Šajā nedēļā vidēji dienā plānots vakcinēt 2000 iedzīvotāju. Pēc atjaunotajiem datiem, aizvadītajā nedēļā vidēji dienā tika vakcinēti 1230 iedzīvotāji – turpinājās gan medicīnas iestāžu darbinieku, sociālās aprūpes centru darbinieku un iedzīvotāju, kā arī ir uzsākta iedzīvotāju vecumā virs 70 gadiem vakcinācija.

Kopumā aizvadītajā nedēļa, pēc atjaunotajiem datiem, vakcinēti 8611 iedzīvotāji, lielākoties viņi ir saņēmuši pirmo vakcīnas devu, informē Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta birojā.

Vakcinācija norit pēc prioritāro grupu principa – šobrīd uzsākta trešās prioritārās grupas vakcinācija, kurā vakcīnu pret Covid-19 var saņemt seniori vecumā virs 70 gadiem, kas ir pieteikušies vietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai pie sava ģimenes ārsta.

Tie iedzīvotāji, kuri ir vecumā virs 70 gadiem un vēl nav pieteikušies savai vakcīnai, tiek aicināti nekavējoties reģistrēties vakcīnai pret Covid-19 pie sava ģimenes ārsta, vietnē www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, vēsta Vakcinācijas projekta birojā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.