Menu
 

Pašvaldību savienība starptautiskajiem ekspertiem norāda uz demokrātijas principu pārkāpumiem novadu reformas gaitā

Trešdien Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadība, pārstāvji un jomas eksperti tikās ar Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Monitoringa komitejas ekspertiem, kuri ieradušies Latvijā izvērtēt Eiropas vietējo pašvaldību hartas pārkāpumus administratīvi teritoriālās reformas procesā.

Lasīt vairāk...

Foto: Ikšķiles iedzīvotāji pēc emocionālas tikšanās ar Pūci solās apdomāt Saeimas atsaukšanas atbalstīšanu

Ikšķiles novada iedzīvotāju tikšanās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci (AP) par ministrijas piedāvājumu reģionālajā reformā pievienot Ikšķili Ogres novadam pirmdien izvērtusies gara un emocionāla, aģentūru LETA informēja Ikšķiles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša.

Lasīt vairāk...

Novadu reforma. No Ķekavas uz Olaini

Gaidāmā administratīvi teritoriālā reforma uzdod daudz jautājumu, uz kuriem joprojām nav saņemtas atbildes, un daudzu vēsturisko apkaimju turpmākais liktenis pagaidām ir neskaidrs. Piemēram, kuram novadam – Ķekavas vai Olaines – turpmāk piederēs Dzērumi, Mellupi un Plakanciems? Taču šoreiz iespēja lemt ir dota ne tikai deputātiem, bet arī novada iedzīvotājiem, jo ikviens Ķekavas novada iedzīvotājs ir aicināts aizpildīt aptauju par teritorijas robežu grozīšanu. Sapulce par to notikusi arī Olainē.

Lasīt vairāk...

Ministrs Pūce pirmdien tiksies ar Ikšķiles novada iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vadītājs Juris Pūce ir atsaucies Ikšķiles novada iedzīvotāju aicinājumam un piekritis klātienē tikties ar iedzīvotājiem, lai diskutētu par Ikšķiles novada nākotni saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu. Tikšanās notiks 25. novembrī plkst. 19.00 pašvaldības administratīvajā ēkā Peldu ielā 22.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.