Menu
 

Pašvaldību vēlēšanās Pierīgas novados startēs 1186 kandidāti no 74 sarakstiem

Otrdien noslēgusies kandidātu sarakstu iesniegšana 5.jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām. Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija liecina, ka pašvaldību vēlēšanu komisijās iesniegti 324 kandidātu saraksti un uz iekļūšanu 41 pašvaldības domē kopumā pretendē 5599 kandidāti. Uz 136 deputātu vietām astoņu jaunveidoto Pierīgas novadu domēs pretendēs 1186 kandidāti no 74 sarakstiem. Visvairāk deputātu kandidātu sarakstu – 14 – iesniegti Ropažu novada domes vēlēšanām.

Lasīt vairāk...

Pašvaldību vēlēšanām Pierīgas novados līdz sestdienai iesniegts 61 saraksts

Pēdējo triju dienu laikā 5.jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām iesniegto sarakstu skaits astoņos Pierīgas novados dubultojies – līdz sestdienai kopumā bija iesniegts 61 saraksts un uz deputātu amatiem pretendē 1025 personas, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija. Sarakstu iesniegšanas pēdējā diena ir 6.aprīlis.

Lasīt vairāk...

Pašvaldību vēlēšanās konkurēs Ādažu un Carnikavas mēru vadītie saraksti

Ceturtdien 5.jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām Ādažu novadā sarakstu iesnieguši vēl divi politiskie spēki – Latvijas Reģionu apvienība un Latvijas Zemnieku savienība. Sarakstu pirmie numuri ir pašreizējo novadu domju priekšsēdētāji – attiecīgi Māris Sprindžuks no Ādažiem un Daiga Mieriņa no Carnikavas, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija.

Lasīt vairāk...

Deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām Pierīgā pirmajā dienā iesnieguši divi politiskie spēki

17.martā, kas bija 5.jūnijā paredzēto pašvaldību vēlēšanu sarakstu iesniegšanas pirmā diena, Pierīgā to izdarījuši divi politiskie spēki – partija “Latvijas attīstībai” Saulkrastu novadā un “Saskaņa” Salaspils novadā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija. Sarakstu iesniegšana turpināsies līdz 6.aprīlim.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.