Foto: Atklāta Ķekavas putnu fabrikai veltīta izstāde

(Komentēt) Galerija
Foto: Atklāta Ķekavas putnu fabrikai veltīta izstāde Foto: Ķekavas novada pašvaldība
2017. gada 13. novembris, 12:11

Ķekavas Novadpētniecības muzejā atklāta izstāde "Ķekavas putnu fabrikai 50", kas veltīta vienam no novada lielākajiem uzņēmumiem, sveicot apaļajā pastāvēšanas gadadienā. Ekspozīcija par Ķekavas putnu fabrikas un Ķekavas novada attīstību skatāma līdz 30. decembrim.

Novērtējot Ķekavas putnu fabrikas nozīmīgo lomu visa novada attīstībā, AS "Putnu fabrika "Ķekava"" aizvadītajā mēnesī saņēma Ķekavas novada uzņēmēju gada balvu kā "Gada uzņēmējs 2017" un atzinību nominācijās "Lielākais nodokļu maksātājs" un "Gada eksportētājs". 

Turpinot uzņēmuma dibināšanas gadadienas svinības, Ķekavas Novadpētniecības muzejā atklāta jauna izstāde par Ķekavas putnu fabrikas attīstību pusgadsimta garumā, informē Ķekavas novada pašvaldībā.

Uz izstādes atklāšanu 9. novembrī bija ieradušies esošie un bijušie fabrikas darbinieki, lai dalītos savā pieredzē un atmiņās, kā arī palīdzētu papildināt informāciju par muzeja krājuma fotogrāfijās redzamajiem notikumiem un cilvēkiem.

Atklāšanas pasākumā piedalījās arī tā laika fotogrāfs Pēteris Kāpiņš, kurš iepriekš dāvināto fotogrāfiju arhīvu solījās papildināt ar citiem fotomateriāliem no personīgā arhīva, norāda pašvaldībā.

 

  • Drukāt
  • Novērtēt šo ziņu
    (0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Aptaujas rezultāti par Ulbrokas apļa labiekārtojumu bit.ly/2DLAwQC pic.twitter.com/K2nNjTMYl4
Sigulda_Thrills
Ziemas garšu svinēšanas pasākumā varēs mieloties ar tādiem gardumiem kā grilēti nēģi, dry – age liellopgaļas burger… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018