Menu

Rīgā diskutēs par ārvalstu propagandas ietekmi uz vēlēšanām

Šī gada 26. septembrī plkst. 18.30 kultūras telpā “3 māsas” (Zirgu iela 1, Rīga) biedrība “Ģimene. Tauta. Valsts.” rīko diskusiju “Ārvalstu propagandas ietekme uz vēlēšanām”, kurā vairāki eksperti sniegs prezentācijas, kā arī notiks diskusijas par iespējamo iejaukšanos vēlēšanu procesos no citu valstu puses.

Lasīt vairāk...

Kučinskis cer uz "bļaušanas" pierimšanu pēc 6. oktobra, reizē pilnībā neizslēdzot ārkārtas vēlēšanas

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) cer, ka pēc Saeimas vēlēšanām "bļaušana" politiskajā vidē pierims, lai būtu iespējams runāt par darāmajiem darbiem. Reizē pilnībā nevarot izslēgt ārkārtas vēlēšanu iespēju, ja nevarēs izveidot valdību, intervijā aģentūrai LETA norādīja politiķis.

Lasīt vairāk...

Kompetencēs balstīta izglītība – kas sagaida Pierīgas skolēnus un skolotājus? Allaži un Olaine

Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi grozījumus Izglītības likumā, kas nosaka jaunā izglītības satura pakāpenisku ieviešanu – pāreju uz kompetenču pieejā balstītu mācību saturu. Kā Pierīgas novadu skolas vērtē šo lēmumu? Kā izmaiņas izglītības sistēmā ietekmēs skolu turpmāko darbu? Komentārus sniedz Allažu pamatskolas un Olaines 1. vidusskolas pārstāves.

Lasīt vairāk...

Piņķos glābējiem izdevies lokalizēt ugunsgrēku Svētā Jāņa baznīcas tornī (papildināta)

Plkst. 18.46 glābējiem izdevies lokalizēt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Svētā Jāņa baznīcas tornī Piņķos, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Baznīcas tornis deg apmēram 20 m2 platībā. Ugunsdzēsēji turpina darbu notikuma vietā, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu.

Lasīt vairāk...

Lielbritānijas valdība nolemj nedot priekšroku ES pilsoņiem pēc "Breksita"

Lielbritānijas valdība nolēmusi, ka pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) visiem tiks piemēroti vienādi imigrācijas noteikumi, proti, ES pilsoņiem nebūs nekādu priekšrocību, salīdzinot ar citu valstu pilsoņiem, otrdien ziņo britu raidorganizācija BBC. Valdības lēmums ir saskaņā ar neatkarīgās Migrācijas komitejas rekomendācijām, ko atbalstījuši arī leiboristi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.