Menu
 

Informācija par taksometra braukšanas tarifiem būs jānorāda arī automašīnas salonā

Informācija par taksometra braukšanas tarifiem būs jānorāda arī automašīna salonā, paredz atbalstīšanai Ministru kabinetā iesniegtie Satiksmes ministrijas (SM) izstrādātie grozījumi noteikumos "Prasības plānošanas reģiona un republikas pilsētas speciālās atļaujas (licences) saņemšanai un kārtība, kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometru".

Lasīt vairāk...

Sākta kampaņa "Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!"

Pasaules Dabas fonds un Dabas aizsardzības pārvalde (DAP), izvirzot mērķi mainīt cilvēku uzvedību, uzsāk kampaņu "Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!", daudzviet dabas takās noņemot tur izvietotās atkritumu urnas un uzstādot informatīvas zīmes. Lai sasniegtu mērķi, ir nepieciešama plašāka sabiedrības iesaistīšanās, tāpēc DAP aicina arī pašvaldības, biedrības, fondus un privāto zemju īpašniekus, kuri saimnieko apskates objektos, izmantojot vienotu maketu, izgatavot informatīvās zīmes un izvietot tās dabā.

Lasīt vairāk...

Sirsnīgā pasākumā godināti Mārupes novada zelta kāzu pāri

Pagājušajā sestdienā, 8. decembrī, Mārupes kultūras namā sirsnīgā gaisotnē jau otro reizi novadā tika rīkots Zelta kāzu pāru godināšanas pasākums, kurā pāriem tika pasniegta atkārtota laulības apliecība un saskandināta šampanieša glāze. Tika sveikti pieci pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 53 gadus. Viņi labprāt dalījās savos stāstos un ilgas, saskanīgas laulības noslēpumos, informē Mārupes novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.