Menu
 

Par traktora apzagšanu aizturēts vīrietis; ļaundaris nozagto centies pārdot internetā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Valsts policija Foto - Valsts policija

9.martā vienu kilometru no Siguldas – Veclaicenes šosejas mežā tika apzagts “JohnDeer” markas traktors. No traktora nozagts dators, monitors, transmisijas modulis, krāna modulis, četras magnētiskās spoles un divas vadības sviras, tādējādi radot zaudējumus 8000 eiro vērtībā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknī par konstatēto zādzības faktu no meža izstrādes tehnikas tika uzsākts kriminālprocess.

Svētdien, 14.martā, cietusī persona interneta vidē pamanījusi sludinājumu, kurā piedāvāts iegādāties, iespējams, viņa traktoram nozagtās mantas. Cietušais par to nekavējoties paziņojis policijai. Siguldas iecirkņa kriminālpolicisti kopā ar cietušo sarunājuši tikšanos ar potenciālo pārdevēju. Tikšanās vieta bija Madlienas pagastā, kur nozagtās mantas tika atpazītas un ļaundaris – 1994. gadā dzimis vīrietis – aizturēts. Aizturētais atzinās, ka mantas iepriekš nozadzis no traktora. Visas nozagtās mantas tika atgūtas.

Valsts policija aicina neatstāt lauksaimniecības tehnikā vērtīgas mantas un dārgu tehniku, tostarp GPS navigāciju u.c. Tāpat ieteicams piefiksēt visa aprīkojuma sērijas numurus, lai zādzības gadījumā to varētu vieglāk identificēt. Vērtīgi arī uzstādīt imobilaizeru un papildu meklēšanas ierīces slēptā vietā, arī piekabināmajai tehnikai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.