Audžuģimenes Brīvdabas muzejā ieskandinās Ziemassvētkus

(Komentēt)
Audžuģimenes Brīvdabas muzejā ieskandinās Ziemassvētkus Foto: brivdabasmuzejs.lv
2017. gada 8. decembris, 10:07

Šosvētdien, 10. decembrī plkst. 12.00 Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks audžuģimeņu Ziemassvētku ieskandināšana pasākums. Sadarbībā ar Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju to rīko nodibinājums "Sociālo pakalpojumu aģentūra".

Audžuģimenes un bērni vispirms satiksies pie Priedes kroga, kur meistari organizētās darbnīcās rādīs un mācīs sveču liešanas, masku veidošanas, kalšanas un citas prasmes. Bērniem un vecākiem kopā būs jāveic orientēšanās uzdevums muzeja teritorijā. Tas būs viens no nosacījumiem Ziemassvētku gardumu paciņas saņemšanai.

Pēcāk skanēs jautra, iesaistoša mūzikas un rotaļu programma folkloras mūziķa Anda Kapusta vadībā, būs apsveikuma uzrunas, vecāki un audžuģimeņu kustības organizatori apspriedīs šī gada rezultātus un iztirzās pa dažai problēmai. Sasildīties varēs ar karta zupas porciju. Notikums plānots kā atraktīvs pasākums bērniem un pateicība viņu vecākiem, savu svētīgo darbu darot. Paredzams, ka atnācēju kopskaits būs līdz 250, tajā skaitā ap 170 bērnu.

Tikšanās pie Brīvdabas muzeja galvenās ieejas svētdien, 10. decembrī plkst. 12.00. Kontakti: 29919596, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Laila Mazkalniņa.

Audžuģimenes pateicas par palīdzību Brīvdabas muzejam, kā arī gardumu dāvinātājiem – "OrklaConfectionery&Snacks Latvija", "Mego", "Maxima" un "Ilgezeem".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Līgo pasākumi Pierīgas novados aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/EAiFwhm5pF
aprinkislv
Elīna Garanča: Man nepieciešamas jaunas virsotnes, uz kurām tiekties aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/Pzlg0l3SG3
aprinkislv
Kodols iesaka. Klaviermūzikas šedevri un rabarberu biskvītkūka aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LQdEcDBz8U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Jāņu ugunskuram Līgo naktī piemīt dzīvinošs spēks – tas silda, piešķirot gada īsākajai naktij īpašu spēku. Vēlu vas… twitter.com/i/web/status/1…
Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018