Menu
 

IZM neatbalsta ideju reemigrējušo ģimeņu bērniem skolās nodrošināt pārejas periodu, šajā laikā neliekot vērtējumu

Adaptācijas laiku reemigrējušo ģimeņu bērniem izglītības iestāde noteikti var paredzēt, tomēr nav iespējams, ka skolēns nesaņem vērtējumu vienu mācību gadu, kā piedāvā eksperte Ieva Reine, sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Izglītības departamenta vecākā eksperte Olita Arkle.

Lasīt vairāk...

Eksperte iesaka reemigrējušo ģimeņu bērniem skolās nodrošināt pārejas periodu, šajā laikā neliekot vērtējumu

Lai reemigrājušo ģimeņu bērniem nodrošinātu saudzīgu pāreju uz Latvijas izglītības sistēmu viens no risinājumiem varētu būt viena gada pārejas posms, kura laikā viņi skolā nesaņemtu vērtējumu, aģentūrai LETA sacīja Zviedrijas Sociālās apdrošināšanas aģentūras eksperte, Latvijas universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centra vadošā pētniece Ieva Reine.

Lasīt vairāk...

Sākas reflektantu uzņemšana 12 Latvijas augstskolās

No otrdienas līdz 9.jūlijam 12 Latvijas augstskolās norisināsies reflektantu uzņemšana. Elektroniskā pieteikšanās studijām sākās jau 25.jūnijā vienotajā valsts un pašvaldību portālā "Latvija.lv", taču pēc pieteikuma elektroniskas iesniegšanas tas ir jāapstiprina klātienē kādā no augstskolu uzņemšanas punktiem, uzrādot nepieciešamos dokumentus.

Lasīt vairāk...

Rīgas 1. medicīnas koledžu un Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžu oficiāli pievieno universitātēm (papildināta)

1. jūlijā stājas spēkā valdības pieņemtais lēmums par Rīgas 1. medicīnas koledžas un Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas (OMTK) pievienošanu universitātēm. Rīgas 1. medicīnas koledža turpinās pastāvēt kā Latvijas Universitātes (LU) aģentūra, savukārt OMTK kļuvusi par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) aģentūru.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.