Policija Olainē aizturējusi ļaundari, kurš Jaungada naktī kāpņu telpā aplaupījis sievieti

(Komentēt)
Policija Olainē aizturējusi ļaundari, kurš Jaungada naktī kāpņu telpā aplaupījis sievieti Foto: Valsts policija
11. janvāris, 14:43

1. janvārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknī vērsās kāda cietusī, kura ziņoja par tikko notikušu zādzības faktu. Pēc Jaunā gada svinībām sieviete devusies mājup, un viņu ievērojis kāds vīrietis, kurš, redzot, ka viņa bijusi bez pavadoņa, nolēmis veikt zādzību.

Izsekojot sievieti, viņš sagaidījis īsto brīdi, kad iespējams izdarīt paredzēto noziegumu. Kad sieviete iegājusi daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā, garnadzis pieskrējis pie viņas un centies sagrābt somiņu. Vīrietis ar spēku mēģinājis izraut somiņu no sievietes rokām. Jāpiemin, ka cietusī visiem spēkiem pretojusies un centusies somiņu noturēt, tomēr ļaundarim izdevies to atņemt. Nenoturot līdzsvaru, cietusī pakrita, kā rezultātā guva miesas bojājumus.

Nozagtajā somiņā atradās Iphone telefons, atslēgas un naudas maks ar 30 eiro.

Veicot operatīvus meklēšanas darbus, iespējamā vainīgā persona tika atrasta un aizturēta. Kā ziņo Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa, aizturētais 1980. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš nonācis likumsargu redzeslokā par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Policisti atguva cietušās sievietes naudas maku ar tajā esošajiem 30 eiro. Somiņa un mobilais telefons gan netika atgūti, jo aizturētais šīs lietas bija izmetis. Jāpiemin, ka mobilo telefonu aizturētais neesot varējis atbloķēt, tādēļ nolēmis no tā atbrīvoties.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018