Ugunsgrēkā Garkalnes novadā gājuši bojā četri cilvēki

(Komentēt)
Ugunsgrēkā Garkalnes novadā gājuši bojā četri cilvēki Foto: arhīvs
19. februāris, 12:14

Svētdien vēlu vakarā dzīvojamā mājā kādā Pierīgas novadā izcēlies ugunsgrēks, kura likvidācijas laikā tika atrasti četri bojāgājuši cilvēki un suns. Pēc portāla "Apriņķis.lv" rīcībā esošām ziņām, traģiskais negadījums noticis Garkalnes novada Sužos.

Izsaukumu par ugunsgrēku, kura precīzu vietu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests neatklāj, VUGD saņēma svētdien plkst. 23.40, jau no tāluma bijis redzams, ka ēka deg ar atklātu liesmu. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg divstāvu koka ēka 210 kvadrātmetru platībā. Plkst. 7.54 no rīta pirmdien šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne aģentūrai LETA teica, ka par notikušo sākts kriminālprocess un šobrīd policijas darbinieki strādā notikuma vietā. Plašāka informācija par notikušo pagaidām nav pieejama.

Kā pirmdien noskaidroja "Rīgas Apriņķa Avīze", nelaime notikusi Garkalnes novada Sužos. Degusi privātmāja, kuras iedzīvotāji – trīs pieaugušie un bērns – bijuši Garkalnes novadā deklarētie iedzīvotāji. Kā sacīja vietējie iedzīvotāji, tā bijusi kārtīga darba cilvēku ģimene, kas nekad nav bijusi kārtības sargu uzmanības lokā, lai gan novada sociālajā dienestā viņi dažkārt pēc palīdzības vērsušies.

Liels ugunsgrēks izcēlies arī sestdien pēcpusdienā Olaines novadā, kur 100 kvadrātmetru platībā dega divstāvu dzīvojamā māja. No degošās ēkas saviem spēkiem bija evakuējies viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvjiem. Ugunsgrēka likvidācijai VUGD darbiniekiem bija nepieciešamas vairāk nekā piecas stundas.

Olaines novadā pēdējo dienu laikā reģistrēti vēl divi ugunsgrēki. Naktī uz sestdienu Pionieru ielā Jaunolainē dega divstāvu neapsaimniekota ēka 80 m2 platībā, bet piektdien Zeiferta ielā Olainē – atkritumi konteinerā.

Vēl Mālpils novada Sidgundā apdzēsti apkures katlā un skurstenī aizdegušies sodrēji, Mārupes novadā – vieglā automašīna, bet Ķekavas novadā pie Rīgas apvedceļa – degoši atkritumi 100 m2 platībā.

Veicot glābšanas darbus, piektdien Ķekavas novadā un sestdien Babītes novadā no ceļu satiksmes negadījumos iekļuvušām automašīnām atbrīvoti divi cilvēki, bet uz Vidzemes šosejas Inčukalna novadā sakārtota ceļa braucamā daļa pēc satiksmes negadījuma.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Rail Baltica var kļūt par Arktikas Zīda ceļu aprinkis.lv/ekonomika/uzne… pic.twitter.com/ZYhmTIVNVT
aprinkislv
Literatūrzinātnieks Viesturs Vecgrāvis: Pietrūkst literatūras domāšanai aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/pHKQa2C9yq
aprinkislv
Zigmars Liepiņš Dzintrim Kolātam @Dzintris : Es kļūstu vecs. Pietiekami vecs, lai vēlētos šajā dzīvē vēl kaut ko uz… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Piekto vasaru pēc kārtas Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novadā deklarētajiem skolē… twitter.com/i/web/status/9…
Sigulda_Thrills
Kāpēc gan neuzkāpt uz slēpēm vēl šajā nedēļas nogalē!? Uzzini aktuālo informāciju, kuras slēpošanas trases Siguldā… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Zemessardzes 19. nodrošinājuma bataljons informē, ka 24. un 25. martā notiks apmācības zemessargiem Stopiņu novada… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018