Telpu futbola virslīgas sezona sākas ar Salaspils klubu dueli

Latvijas telpu futbola virslīgas pirmajā spēlē savā starpā tikās abas Salaspils komandas – telpu futbola klubs “Salaspils”, kas pavasarī izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas, un Salaspils Futbola akadēmijas komanda (pērn – sporta klubs “Kengaroos”), kas pamatturnīrā palika pēdējā devītajā vietā.

Spriežot pēc spēles iznākuma, spēku samēri klubu starpā nav būtiski mainījušies – TFK “Salaspils” pretiniekiem neļāva gūt nevienus vārtus un svinēja uzvaru 3:0. Septītajā minūtē komandu vadībā izvirzīja Oļegs Peņkovskis, bet 15.un 22.minūtē bumbu vārtos raidīja Aleksejs Panfilovs.

Nākamsvētdien pie TFK “Salaspils” viesosies futbola klubs “Nīca”/”OtankiMill”, kuru salaspilieši sīvā cīņā pārspēja iepriekšējās sezonas finālsērijā par bronzas medaļām.

Šosezon virslīgā piedalās tās pašas deviņas komandas, kas pērn. Sezonu ievadīja Superkausa spēle, kurā čempioni “Riga FC” ar 4:1 pārspēja Latvijas kausa ipašniekus “RFS Futsal”.