Ceļu satiksmes negadījumos Salaspils, Baldones un Stopiņu novados cietuši cilvēki

(Komentēt)
Ceļu satiksmes negadījumos Salaspils, Baldones un Stopiņu novados cietuši cilvēki Foto: Valsts policija
12. jūlijs, 9:30

Valsts policija pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā reģistrējusi 95 ceļu satiksmes negadījumus, kuros divi cilvēki gājuši bojā un ievainojumus guvuši 22. Cietušo vidū ir pieci gājēji un pieci velosipēdisti.

Jau ziņots, ka otrdien Ķekavas novada Jaunsilā apgāzies un gājis bojā kāds 1983. gadā dzimis motociklists. Vēl viens traģisks negadījums fiksēts trešdien no rīta Rīgā, Ķengaragā, kur kravas automašīna "Volvo" uzbrauca pagaidām nenoskaidrotam vīrietim, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira. Valsts policija aicina atsaukties šī ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot uz tālruņa numuriem 67219837 vai 26653635.

Vairāki negadījumi ar cietušajiem notikuši Pierīgas novados. Salaspils novada Bajāros, apgāžoties automašīnai "VW Transporter", traumas guvis 44 gadus vecs vīrietis. Baldones novadā vieglās automašīnas "Ford Fusion" avārijā cietis 32 gadus vecs vīrietis. Savukārt Stopiņu novada Dreiliņos pasažieru autobusā kritusi un ievainojumus guvusi 70 gadus veca sieviete.

Trīs ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem pēdējo divu dienu laikā reģistrēti Jūrmalā, divi – Mārupē, pa vienam – Rīgas gatvē Ādažos, Babītes novadā, Baznīcas ielā Jaunolainē, Carnikavas novada Kalngalē, Saulkrastu novada Lilastē, Ādažu novada Baltezerā, Ropažu novadā, Ikšķiles novada Turkalnē, Ausekļa ielā Siguldā un Garkalnes novada Berģos.

Pēdējo divu diennakšu laikā policija ceļu satiksmes negadījumu jomā Rīgas reģionā sastādījusi 364 administratīvā pārkāpuma protokolus, tajā skaitā 99 par braukšanas ātruma pārsniegšanu un piecus par agresīvu braukšanu. Par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā aizturētas sešas personas, tajā skaitā pa vienai Ķekavā un Ropažos.

Likumsargi Rīgas reģionā arī reģistrējuši vienu automašīnu zādzību, septiņas velosipēdu zādzības (arī vienu Zeltrītu ielā Mārupē) un 25 zādzības no transporta līdzekļa (arī vienu Salaspils novada Aconē).

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018