"Super Nova" futbolistiem neizšķirts pastarīšu duelī, "Auda" zaudē līderiem

Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda" Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda"

Latvijas futbola virslīgas čempionāta nedēļas nogales spēlēs ar aizraujošām galotnēm Ķekavas “Auda” piekāpās līderiem “Riga FC” futbolistiem, bet sporta kluba “Super Nova”/Salaspils vienība nospēlēja neizšķirti ar futbola skolu “Jelgava”.

“Auda” spēli pret sava bijušā trenera Tomislava Stipiča vadīto turnīra līdervienību “Riga FC” aizvadīja gluži līdzīgā cīņā ar daudziem vārtu gūšanas momentiem, tomēr līdz pat 88.minūtei rezultāts tā arī palika neatklāts. Tad vienu no daudzajiem centrējumiem pretinieku soda laukumā realizēja rīdzinieki un svinēja minimālu uzvaru 1:0.

Svētdien turnīra tabulas divu pēdējo vietu īpašnieku savstarpējā cīņā Jelgavā mājinieki jau 11.minūtē izvirzījās vadībā, taču pirmā puslaika pašās beigās pēc stūra sitiena izspēles Raivis Skrebels panāca izlīdzinājumu 1:1. Sešas minūtes līdz beigām “Super Nova” labākais vārtu guvējs Jevgeņijs Miņins ar skaistu un precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī dāvāja savai komandai cerību uz pirmo uzvaru pēc 15 maču pārtraukuma. Taču jau pusotru minūti vēlāk “Jelgava” rezultātu izlīdzināja – 2:2. Salaspiliešiem vismaz izdevās pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju.

Turnīra tabulā “Riga FC” futbolisti (55 punkti) pārsvaru pār RFS palielinājuši līdz trim punktiem. Līderiem seko “Valmiera FC” (34 p.), FK “Liepāja” (31) un FK “Auda” (31). SK “Super Nova”/Salaspils komandai ir astoņi punkti, pēdējā desmitā pozīcija un joprojām 12 punktu atpalicība no priekšā esošās “Jelgavas”.

Nākamās virslīgas spēles paredzētas pēc gandrīz divām nedēļām, bet līdz tam klubi aizvadīs Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla mačus.