Ātrā šaha turnīrs Baldonē pulcējis 66 dalībniekus

(Komentēt)
Ātrā šaha turnīrs Baldonē pulcējis 66 dalībniekus Foto: Latvijas Šaha federācija
10. jūlijs, 15:47

Lielmeistara Zigurda Lankas organizētais trenera Zigurda Pigita (1923–1989) piemiņas turnīrs ātrajā šahā Baldones vidusskolā pulcēja 66 dalībniekus galvenokārt no Rīgas, Baldones un citiem Pierīgas novadiem. Taču bija ieradušies arī viesi no Ventspils, Kuldīgas, Daugavpils un Pļaviņām.

 

Ļoti respektablā konkurencē par uzvarētāju kļuva rīdzinieks Matīss Mustaps, kurš astoņās kārtās (apdomas laiks 10 minūtes plus 5 sekundes) izcīnīja septiņas uzvaras un piedzīvoja tikai vienu zaudējumu – 7 punkti, liecina Latvijas Šaha federācijas informācija.

Otrais ar 6,5 punktiem palika lielmeistars Normunds Miezis no Olaines, kurš savstarpējā spēlē zaudēja Mustapam, bet pēdējā kārtā cīnījās neizšķirti ar otru lielmeistaru šajās sacensībās baldonieti Zigurdu Lanku. Trešo vietu izcīnīja Laura Rogule, bet Lanka palika ceturtais. Viņiem visiem trim par 6,5 punktiem.

Ar 5,5 punktiem attiecīgi astoto un devīto vietu ieņēma Kaspars Ramma no Olaines un Jurijs Agafonovs no Baltezera, kurš arī bija labākais vecuma grupā līdz 50 gadiem.

Kopumā ar speciālbalvām tika sveikti 14 turnīra dalībnieki, tajā skaitā Jānis Visockis no Rīgas kā labākais vecuma grupā līdz 65 gadiem (6 punkti un 7. vieta kopvērtējumā), Ēriks Mieriņš kā labākais no Baldones šahistiem (4,5 punkti un 22. vieta), rīdzinieki Simons Sinauridze un Grigorijs Morozli kā labākie starp jauniešiem U-18 un U-14 grupās, kā arī Viesturs Gegeris kā labākais Baldones jaunais šahists.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Vēlēšanu iepriekšējā balsošanā Ķekavā @Kekavas_novads piedalījušies 23 % balsstiesīgo aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/ZvYWP6Ynzs
aprinkislv
Pierīgas pašvaldību apvienība iezīmē svarīgākos problēmjautājumus nākamajai četrgadei aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/TNQcaJBIRG
aprinkislv
No 1. augusta gaidāmas būtiskas izmaiņas Ekspress Ādaži autobusu maršrutos aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/IzosGP47dD

Twitter Citi raksta

DJurevica
Izpildīt prasību, ka vidusskolā jābūt 2 paralēlklasēm ar 25 bērniem katrā, neviena no Pierīgas pašv. izpildīt nevarēs. Vai to mums vajag?
Saulkrastic
Saulkrastu pludmales glābšanas dienests informē, ūdens temperatūra +18C.
Kekavas_novads
Saņemtas Titurgas ezera ūdens analīzes – situācija normalizējusies kekava.lv/pub/?id=150&li… #ĶekavasNovads pic.twitter.com/TS5k4xt9iL

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017