Latvijas lepnums 2017

Ātrā šaha turnīrs Baldonē pulcējis 66 dalībniekus

(1)
Ātrā šaha turnīrs Baldonē pulcējis 66 dalībniekus Foto: Latvijas Šaha federācija
10. jūlijs, 15:47

Lielmeistara Zigurda Lankas organizētais trenera Zigurda Pigita (1923–1989) piemiņas turnīrs ātrajā šahā Baldones vidusskolā pulcēja 66 dalībniekus galvenokārt no Rīgas, Baldones un citiem Pierīgas novadiem. Taču bija ieradušies arī viesi no Ventspils, Kuldīgas, Daugavpils un Pļaviņām.

 

Ļoti respektablā konkurencē par uzvarētāju kļuva rīdzinieks Matīss Mustaps, kurš astoņās kārtās (apdomas laiks 10 minūtes plus 5 sekundes) izcīnīja septiņas uzvaras un piedzīvoja tikai vienu zaudējumu – 7 punkti, liecina Latvijas Šaha federācijas informācija.

Otrais ar 6,5 punktiem palika lielmeistars Normunds Miezis no Olaines, kurš savstarpējā spēlē zaudēja Mustapam, bet pēdējā kārtā cīnījās neizšķirti ar otru lielmeistaru šajās sacensībās baldonieti Zigurdu Lanku. Trešo vietu izcīnīja Laura Rogule, bet Lanka palika ceturtais. Viņiem visiem trim par 6,5 punktiem.

Ar 5,5 punktiem attiecīgi astoto un devīto vietu ieņēma Kaspars Ramma no Olaines un Jurijs Agafonovs no Baltezera, kurš arī bija labākais vecuma grupā līdz 50 gadiem.

Kopumā ar speciālbalvām tika sveikti 14 turnīra dalībnieki, tajā skaitā Jānis Visockis no Rīgas kā labākais vecuma grupā līdz 65 gadiem (6 punkti un 7. vieta kopvērtējumā), Ēriks Mieriņš kā labākais no Baldones šahistiem (4,5 punkti un 22. vieta), rīdzinieki Simons Sinauridze un Grigorijs Morozli kā labākie starp jauniešiem U-18 un U-14 grupās, kā arī Viesturs Gegeris kā labākais Baldones jaunais šahists.

Novērtēt šo ziņu
(1 balsojums)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties. Plāns nedēļas nogalei Pierīgā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/tBNtpzIROi
aprinkislv
Top Zigmara Liepiņa operas Turaidas Roze jauniestudējums aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/mCNC6VNxyC
aprinkislv
10 ekspresjautājumi Mārim Slokam no grupas Klaidonis @Klaidonis_grupa aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/UbttmHrctP

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Valsts policija, sadarbojoties ar Stopiņu novada pašvaldības policiju, notver zagli Upeslejās skati.es/1129904
balticoasts
Salikām skolēnu mākslas darbus @Carnikavas_nov novadpētniecības centrā - nāciet skatīties! #dabasparkspiejūra… twitter.com/i/web/status/9…
JurmalaLV
🍁Rudens noskaņas Jūrmalā pic.twitter.com/pknIGGcB1I

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017