Aptauja Ropažos: Vai uzskatāt, ka ar protesta akcijām var mainīt lietu kārtību?

(Komentēt)
Aptauja Ropažos: Vai uzskatāt, ka ar protesta akcijām var mainīt lietu kārtību? Foto: Ģirts Kondrāts
2017. gada 27. oktobris, 7:43

Ropažu iedzīvotāji uzsākuši akciju "STOP ielāpiem! Paraksties par P4 atjaunošanu!", lai panāktu autoceļa Rīga–Ērgļi drīzāku remontu.

Jānis, autoservisa īpašnieks:
Esmu pilnīgi pārliecināts, ka akcijas, kas pievērš sabiedrības uzmanību kādai ilgstoši nerisinātai problēmai, ir noderīgas. Protams, nav zināms, vai tie, kam nebūšanas jānovērš, protestētājus uzreiz sadzirdēs. Kad citur Latvijā iedzīvotāji stādīja kartupeļus uz bedrainā ceļa, viņi tika sadzirdēti.
Ieva, uzņēmēja:
Bedrainais ceļš no Ropažiem uz Rīgu mums jau ilgāku laiku nepatika. Taču tikai tagad sapratām, ka ar sarunām vien neko mainīt nevarēs un jāsper radikālāki soļi uzmanības pievēršanai. Ja neko nedarīsim, tad jau arī viss paliks pa vecam un ceļu mūsu novadā neviens neremontēs.
Ivars, uzņēmējs:
Vai tad, piemēram, ceļu uz Vecpiebalgu kāds ārpus kārtas būtu remontējis, ja novada iedzīvotāji būtu pacietīgi klusējuši? Gadiem uzticējāmies ceļu uzturētāju solījumiem, ko viņi deva mūsu pašvaldībai, bet redzams, pie kā tas novedis – slikta ceļa un parakstu vākšanas kampaņas. Bet tas ir tikai sākums.
Māris, lauksaimnieks:
Es pat nezinu, kurš no lielākajiem un svarīgākajiem Pierīgas ceļiem vēl ir tik sliktā stāvoklī. Kā gan tādā situācijā var netaisīt troksni? Ja neko nedarīsim, kārtējo reizi atkal saņemsim Satiksmes ministrijas atbildi: pagaidiet, naudas jūsu ceļam budžetā nav!
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018