Kamaniņu braucējiem stafetē trešo reizi piektā vieta, Zirne individuāli desmitā

(Komentēt)
Kamaniņu braucējiem stafetē trešo reizi piektā vieta, Zirne individuāli desmitā Foto: arhīvs
2017. gada 9. decembris, 22:57

Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma ietvaros notikušajās komandu stafetes sacensībās sestdien Kalgari trasē Kanādā Latvijas kamaniņu braucēji atkārtoja divās iepriekšējās sasniegto rezultātu, ierindojoties piektajā vietā.

Šoreiz Latviju pārstāvēja individuālajās sacensībās augstākās vietas ieguvuši siguldiete Ulla Zirne, Kristers Aparjods no Saulkrastiem un Andris un Juris Šici no Siguldas. Brauciena laikā Zirne un Aparjods tābrīža līderiem amerikāņiem katrs zaudēja apmēram pa 0,15 sekundēm, taču brāļi Šici lieliski veica savu mēģinājumu un atspēlēja vairāk nekā sekundes divas desmitdaļas, tomēr nespēja kļūt par līderiem.

Kārtējo uzvaru Kalgari svinēja Vācijas kamaniņu braucēji, kuri turklāt uzstādīja jaunu trases rekordu (2:21,146). Latvijas kvartets viņiem zaudēja 0,584 sekundes. Otro vietu ieņēma mājinieki kanādieši (+0,041 s), trešo – austrieši (+0,443 s), priekšā latviešiem bija arī amerikāņi (+0,508 s), bet aiz Latvijas palika spēcīgās Krievijas un Itālijas komandas.

Iepriekš notikušajās sacensībās dāmām Ullai Zirnei izdevās iekļūt desmitniekā. Pirmajā braucienā viņa bija trīspadsmitā ātrākā, otrajā desmitā un summā ieņēma desmito pozīciju 0,893 sekundes aiz uzvarētājas, pieredzējušās vācietes Tatjanas Hifneres. Krimuldiete Elīza Cauce ierindojās 15. vietā (+1,606 s) un saulkrastiete Kendija Aparjode 21. vietā (+2,124 s) 24 dalībnieču konkurencē.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere joprojām ir Natālija Geizenbergere, augtāko vietu no latvietēm – trīspadsmito – ieņem E. Cauce. Nākamais posms paredzēts 15. un 16. decembrī Leikplesidā.

Oberhofas trasē Vācijā notiek junioru Pasaules kausa izcīņas pirmais posms. Komandu stafetē ceturtajā vietā ierindojās Latvijas junioru izlase, kuras sastāvā startēja siguldieši Elīna Ieva Vītola un Gints Bērziņš, kā arī divnieks Mārtiņš Bots un Roberts Plūme no Ropažiem. Individuāli labākie jauniešu vecuma grupā bija salaspilietis Lūkass Krasts (6. vieta) un siguldiete Frančeska Bona (20.v.), starp juniorēm – E.I.Vītola (8.v.), savukārt divniekiem – Lūkass Krasts kopā ar Eduardu Sevicu-Mikelševicu (4.v.) jauniešiem un Bots/Plūme junioriem (8.v.).

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Līgo pasākumi Pierīgas novados aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/EAiFwhm5pF
aprinkislv
Elīna Garanča: Man nepieciešamas jaunas virsotnes, uz kurām tiekties aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/Pzlg0l3SG3
aprinkislv
Kodols iesaka. Klaviermūzikas šedevri un rabarberu biskvītkūka aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LQdEcDBz8U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Jāņu ugunskuram Līgo naktī piemīt dzīvinošs spēks – tas silda, piešķirot gada īsākajai naktij īpašu spēku. Vēlu vas… twitter.com/i/web/status/1…
Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018