Foto: Šogad naskākie peldētāji Pierīgā – Ādažu vidusskolā

(1) Galerija
Foto: Šogad naskākie peldētāji Pierīgā – Ādažu vidusskolā Foto: Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde
9. marts, 13:03

Inčukalna sporta kompleksā aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu peldēšanās sacensības, kurās piedalījās pusotrs simts skolēnu no 11 mācību iestādēm. Komandu vērtējumā labākie bija Ādažu vidusskolas audzēkņi, kuri uzvarēja trijās no četrām vecuma grupām.

Dalībnieki jaunākajā D grupā (2006. g.dz. un jaunāki) sacentās 25 metru brīvā stila distancē un 4x25 metru stafetē, bet pārējās trijās grupās peldēja 50 un 4x50 metrus. Rezultātus komandu vērtējumā rēķināja, summējot katras skolas labākā puiša, meitenes un stafešu komandas iegūtās vietas – respektīvi, jo mazāk punktu, jo labāk.

Kā ierasts, visvairāk dalībnieku un vissīvākā konkurence bija jaunākajā vecuma grupā – startēja 31 puisis un 28 meitenes. Individuāli 25 metru distancē labākie izrādījās Emīlija Puķīte no Baldones vidusskolas (15,78 sekundes) un Vjačeslavs Ternovskis no Vangažu vidusskolas (14,56 s), bet komandu vērtējumā pirmo vietu Ādažu vidusskolai nodrošināja Evelīnas Deglavas otrā vieta, Matveja Streļčenoka ceturtā vieta un komandas uzvara stafetes peldējumā (7 punkti). Otro vietu 11 skolu konkurencē ieņēma Vangažu vidusskolas peldētāji (13 p.), kuri tikai par vienu punktu apsteidza Ādažu Brīvas Valdorfa skolu un par trim punktiem – Babītes vidusskolu.

C vecuma grupā (2003./04. g.dz.) ādažnieku uzvara bija pārliecinošāka. Uzvaras izcīnīja Agnese Groza meitenēm (29,86 s) un stafetes komanda (2:02,15), bet puišiem otrais bija Mārtiņš Staņko (29,82), piekāpjoties vienīgi Artam Renāram Dambim no Ulbrokas vidusskolas (27,21). Summā Ādažu vidusskolai 4 punkti, Vangažu vidusskolai 9 un Ulbrokas vidusskolai 14 punkti.

Nepārspēti Ādažu vidusskolas audzēkņi palika B grupā (2002./03. g.dz.), turklāt individuāli svinēja dubultuzvaras – meitenēm pirmās divas vietas ieguva Anna Kate Zbitkovska (30,51 s) un Elīza Zvīgule, bet puišiem Rainers Līcis-Līcītis (27,03) un Arvils Dauksts. Likumsakarīgi ādažniekiem arī pārliecinoša uzvara stafetē (2:02,65) un komandu kopvērtējumā (3 p.). Viņiem sekoja Babītes vidusskola (8 p.) un Krimuldas vidusskola (12 p.).

Toties vecākajā A grupā (1998./2001. g.dz.) pirmo vietu izcīnīja Ulbrokas vidusskolas peldētāji. Elīna Beinare-Tjutjunova bija ātrākā starp jaunietēm (30,54 s), Edgars Aseris starp jauniešiem (26,08) un arī stafetē ulbrokieši sasniedza labāko rezultātu (2:06,91). Kopvērtējumā aiz Ulbrokas vidusskolas (3 p.) palika Babītes vidusskola (8 p.) un Ādažu vidusskola (10 p.).

Jāpiezīmē, ka pagājušā gada Pierīgas skolu peldēšanas sacensībās pa divām uzvarām atsevišķās vecuma grupās izcīnīja Ādažu un Ulbrokas vidusskolu peldētāji, bet vēl pirms gada, tāpat kā šoreiz, ādažniekiem tika trīs un ulbrokiešiem viena pirmā vieta.

Nākamais Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu posms paredzēts 27. martā Ulbrokā, kur C vecuma grupas skolēni sacentīsies veiklības stafetēs "Drošie un veiklie".

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas @fta_news Rīgas čempionātā aprinkis.lv/zinas/item/458… pic.twitter.com/oEOd80bS7x
aprinkislv
@Maris_Zanders komentārs: Pieļauju, ka vairākumam Latvijas cilvēku interese par Korejas pussalā notiekošo aprobežoj… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kam taisnība – policijai vai restorānam @vairaksaules aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/DimUKP6oYb

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Šonedēļ Siguldas novadā – grupas „Instrumenti” koncerti, izlaidumi skolās un citi pasākumi: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/Qx53SQZ4bH
OlainesKulturai
Sestdien sola brīnišķīgu laiku! Ņem mazo brāli vai māsu pie rokas un nāciet uz Olaines Mežaparku! ;) Tur dažādas ja… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Tev ir biznesa ideja un vēlies to īstenot? Līdz 18.jūnijam piesakies Jauno uzņēmēju konkursam goo.gl/gZ7reY

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018