Aprinkis.lv - Foto: Stopiņu novadā atvērta atjaunotā piedzīvojumu trase

Foto: Stopiņu novadā atvērta atjaunotā piedzīvojumu trase

(Komentēt) Galerija
Foto: Stopiņu novadā atvērta atjaunotā piedzīvojumu trase Foto: publicitātes
2. augusts, 11:29

Visām paaudzēm draudzīgās Sporta dienas ietvaros Stopiņu novadā notika dažādas veselīga dzīvesveida veicināšanas un sportiskas aktivitātes. Pēc notikušā pasākuma novadā publiski un bez maksas pieejama ar pašvaldības atbalstu atjaunotā aktivitāšu un veselības trase, ko izveidojusi biedrība "Reāls piedzīvojums".

Visas dienas garumā Stopiņa novadā notika futbola, pludmales volejbola un strītbola sacensības komandām, bet senioriem bija iespēja piedalīties nūjošanas apmācībās un spēlēt novusu un dambreti.

Biedrības "Reāls piedzīvojums" pārstāve Kristīne Kurpniece pastāstīja, ka visapjomīgākais bija dažādu individuālo disciplīnu piedāvājums. Gan pieaugušie, gan bērni varēja izmēģināt savus spēkus uz alpīnisma sienas, ielu vingrošanas konkursā, loka šaušanā un citos izaicinājumos. Pamatīgu skraidīšanu un adrenalīnu nodrošināja Latvijā nu jau lielu popularitāti guvusī šaušanas spēle "Lasertag".

Ļoti pieprasītas, bija ūdensbumbu atrakcijas un aktivitātes ar SUP dēļiem, kur savu līdzsvaru un koordināciju vēlējās notestēt gan mazi, gan lieli. Notika arī vairāki paraugdemonstrējumi un apmācība, tostarp "powerliftings", tuvcīņa, braukšana ar skrituļdēli un zumba.

Dienas programmā bija pieejamas arī sertificētas fizioterapeites Vijas Tračumas individuālās konsultācijas, kur dalībniekiem bija iespēja izmēģināt īpašo kustības koordinācijas, līdzsvara un pēdu masāžas terapijas trasīti. Dalībnieki tika iepazīstināti ar kinezioloģisko teipošanu, un sportisti pēc nepieciešamības tika arī noteipoti. Notika arī sertificētas uztura speciālistes Tatjanas Tepo individuālās konsultācijas, kuru laikā tika veikta ķermeņa kompozīcijas analīze ar bioimpedances metodi un katram bija iespēja rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem par veselīgu uzturu.

Visapmeklētākais bērnu un pieaugušo komandām visas dienas garumā izrādījās skolēnu un uzņēmumu starpā labi atpazīstamais, "Brīvdabas kvests", kur par godu Latvijas simtgadei caurvijās dažādi prāta, loģiskās domāšanas, spēka, veiklības, precizitātes, uzmanības un komandas sadarbības uzdevumi par tēmu "Latvijai 100".

Sporta dienas noslēgumā neizpalika arī apbalvošanas ceremonija, jo visas dienas garumā dalībnieki cīnījās ne tikai par individuālajām medaļām un komandu sporta veidu kausiem, bet arī par kopvērtējuma lielajiem kausiem un gardajām balvām. Sporta dienā piedalījās ap 200 dalībnieki komandu sporta veidos un ap 350 individuālajos uzdevumos.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018