Aprinkis.lv - Foto: Spītējot karstumam, "S!-Skrien" ceturtajā posmā Siguldā startē teju 70 dalībnieki

Foto: Spītējot karstumam, S!-Skrien ceturtajā posmā Siguldā startē teju 70 dalībnieki

(Komentēt) Galerija
Foto: Spītējot karstumam, "S!-Skrien" ceturtajā posmā Siguldā startē teju 70 dalībnieki Foto: publicitātes
3. augusts, 13:59

Siguldas "Fischer" Slēpošanas centrā ceturtdien norisinājās "S!-Skrien 2018" skriešanas un nūjošanas treniņsacensību pirmspēdējais posms. Par spīti karstajiem laikapstākļiem siguldieši pierādīja, ka ir stipri, un posmā piedalījās teju 70 skrējēju un nūjotāju.

Arī šajā posmā ikvienam dalībniekam bija iespēja izbaudīt atsvaidzinošu mākslīgi radītus lietus elementus trasē, kā arī lielākā daļa trašu ir veidotas meža takās, kas pasargāja skrējējus no tiešiem saules stariem un karstuma skrējiena laikā.

Treniņsacensību dalībniekiem SV-6 vecuma grupās bija jāskrien 10 minūtes 300 metru aplis ar šķēršļiem, savukārt SV-8 grupām bija jāveic šī distance 15 minūtes. SV-10, SV-12 un SV-14 grupām bija jāskrien 30 minūtes pa 2,5 kilometru marķētu meža trasi, SV-16 grupām un vecākiem šī distance bija jāskrien 60 minūtes, savukārt nūjošanas SV-Open grupām bija jānūjo 60 minūtes pa 2,5 kilometru apli meža trasē. Dalībniekiem distance bija jāveic noteiktā laika limita ietvaros, kur tika fiksēti pilnie veiktie apļi noteiktajā laika limitā.

6. septembrī norisināsies "S!-Skrien 2018" noslēdzošais treniņsacensību posms, tāpēc rīkotāji aicina aktīvi piedalīties šajās treniņsacensībās Siguldas pirmskolas izglītības iestādes, kā arī sporta klubus un interešu grupas, kas cīnās par specbalvu no atbalstītājiem. Savukārt tie dalībnieki, kuri būs piedalījušies vismaz 10 "Fischer" Slēpošanas centra un Siguldas Maratona kluba organizētajās skriešanas un orientēšanās sacensībās, iegūs 50% atlaidi Siguldas pusmaratonam.

Šobrīd par aktīvāko pirmskolas izglītības iestādes statusu un specbalvu no Siguldas Sporta centra – dāvanu karti 200 eiro vērtībā cīnās bērnudārzs "Pasaciņa", "Ieviņa", "Ābelīte", "Tornīši", Allažu pamatskolas pirmsskola grupa un Siguldas Valdorfa bērnudārzs.

Savukārt par aktīvāko Siguldas novada sporta organizācijas un interešu grupas statusu un specbalvu no "Fischer Latvia" – dāvanu karti inventāra iegādei 200 eiro vērtībā – cīnās sporta klubs "Pantera", "Lidojošās slēpes" "Ziemeļpols" un Siguldas Sporta skola, kā arī interešu grupas "Lebester" un "Noskrienziemu.lv".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018