Latvijas florbolisti pasaules U19 čempionātu sāk ar minimālu zaudējumu pasaules vicečempioniem

Foto - Nicklas Thim Foto - Nicklas Thim

Piecu Pierīgas klubu spēlētāju pārstāvētā Latvijas junioru florbola izlase trešdien Dānijā notiekošā pasaules U19 čempionāta pirmajā spēlē ar vienu vārtu starpību piekāpās pašreizējiem pasaules vicečempioniem Somijas florbolistiem.

Neparasti mazrezultatīvajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās latvieši – 13.minūtē bumbiņu vārtos ieraidīja “Ķekava/RB&B” komandas uzbrucējs Toms Ķeirāns. Vadībā Latvijas florbolisti bija līdz otrās trešdaļas vidum, kad nepilnu divu minūšu laikā somi guva divus vārtus, bet trešās trešdaļas vidū ar trešos.

Jau 20 sekundes vēlāk vēl viens “Ķekava/RB&B” pārstāvis Endijs Umberts Barruss samazināja starpību līdz minimumam, taču atlikušajās 11 minūtēs izlīdzinājumu Latvijas komandai panākt neizdevās – zaudējums 2:3.

Izlases sastāvā iekļauti vēl divi “Ķekava/RB&B” kluba florbolisti – aizsargs Reinis Melgailis un uzbrucējs Ernests Ronis, kā arī florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komandas uzbrucējs Roberts Trofimenko.

Ceturtdien apakšgrupas otrajā spēlē Latvijas U19 izlase tiksies ar vienaudžiem no Polijas, bet piektdien – ar čehiem. Pasaules čempionāts turpināsies līdz 30.aprīlim.