"Auda" pēc zaudējuma viesos nepārvar UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otro kārtu

• Autors:  LETA
Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda" Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda"

Latvijas futbola komanda "Auda" ceturtdien nepārvarēja UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otro kārtu.

"Auda" viesos ar rezultātu 1:4 (0:3) zaudēja Slovākijas vienībai Trnavas "Spartak" un divu maču summā piekāpās ar 2:5.

Pērnā gada Latvijas kausa ieguvējai "Audai" šī bija debija Eiropas klubu turnīros.

Vienīgos vārtus viesiem guva Menijs Ačols.

Pirmajā puslaikā izteikts pārsvars bija mājiniekiem, kamēr "Auda" centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Vienā no tiem netika izmantota iespēja gūt vārtus, pretinieki ātri aizskrēja uzbrukumā un Eriks Daniels ar tālu sitienu gandrīz no soda laukuma stūra panāca 1:0.

Trīs minūtes vēlāk Marko Džuričins netraucēts no vārtu priekšas nostiprināja "Spartak" komandai vadību. Abos pirmajos vārtos asistēja Martins Mikovičs.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē pēc soda sitiena Lukāšs Štetina burzmā vārtu priekšā ieraidīja bumbu tīklā - 3:0.

Otrajā puslaikā, kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 15 minūtes, bumba pēc Romana Prohāzka sitiena rikošetā nonāca "Audas" vārtos. 88.minūtē Ačols uzņēmās iniciatīvu un ar sitienu soda laukumā panāca 1:4.

"Auda" pagājušajā nedēļā pret pāra favorīti "Spartak" lielu daļu mača spēlēja vairākumā un cīnījās neizšķirti 1:1, saglabājot labas cerības iekļūt trešajā kārtā.