Menu
 

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jūrmalā gaidāma Rožu darbnīca ģimenēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Sestdien, 24. augustā, plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem ir aicināti uz Rožu darbnīcu Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā.

"Mākslas darbnīcā tiks veidotas rozes no dažādiem neparastiem materiāliem, kuras būs iespējams paņemt līdzi uz mājām vai uzdāvināt kādam īpašam cilvēkam. Lasīsim Aspazijas dzeju par puķēm, izzināsim rozes uzbūvi – gluži kā roze, kuras krāšņo un smaržīgo ziedu veido ziedlapiņas, kas kārtojas cita aiz citas, arī dzeja top, vienam vārdam saistoties ar nākamo. Malkojot rožlapiņu tēju, runāsim par raksturu, pašapziņu, uzdrīkstēšanos un vienkāršu dzīves svinēšanu," stāsta Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Zalāns.

Rožu darbnīca ir viena no deviņām nodarbībām ģimenēm, kas no jūnija līdz decembrim notiek Raiņa un Aspazijas vasarnīcā. Piecas mākslinieces – Ilze Aulmane, Ieva Baumgarte, Līva Kaprāle, Ella Mežule un Eva Vēvere –, izmantojot dažādas tēlotājmākslas tehnikas (grafiku, glezniecību, tekstila dizainu u.c.) un rosinot bērnus un vecākus iepazīt Aspazijas dzeju, sniegs iespēju ģimenēm radoši darboties kopā, veidojot savus mākslas darbus, informē muzeju apvienības pārstāvis.

Darbnīcas ilgums ir divas stundas. Interesenti tiek lūgti pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 67764295 vai 29239472. Ieeja ģimenēm ar bērniem – 3 eiro. Vairāk informācijas vietnē www.memorialiemuzeji.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.