Menu
 

Salaspilī notiks stādu un amatniecības gadatirgus "Vitamīnu diena"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

12.septembrī Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī notiks stādu un amatniecības gadatirgus "Vitamīnu diena". Gadatirgū ikviens varēs iegādāties gan tradicionālo, gan retāku un eksotiskāku augu stādus. Tāpat tiks piedāvāti dažādi amatnieku darinājumi un mājražotāju gardumi.

Kā ierasts, darbosies arī NBD stends ar hortenzijām, rododendriem un citiem augiem. Telpaugi tiks tirgoti vecajā siltumnīcā pie bērnu laukuma, informēja NBD pārstāve Ginta Jakštāne.

Sadarbībā ar Salaspils kultūras namu sagatavota muzikālā programma: koncertu "Atvasaras akvareļi" sniegs senioru deju kolektīvs "Madaras", līnijdeju grupa "Lucia’s Linedancers" un "Salaspils puišu Trio". Bērniem būs iespēja radīt pašiem savu mākslas darbu Santas Koras Barzanas Krespo vadītajā smilšu glezniņu darbnīcā.

Apmeklējot gadatirgu, varēs arī apskatīt botāniskā dārza stādījumus. Pašlaik ārā zied rudens karalienes dālijas: to ir vairāk kā 350 šķirnes, apmēram puse no kurām radītas Latvijā. Oranžērijā briest banāni, citroni, papaijas un ananasi, baseinos mīt bruņurupuči un zivtiņas, bet rosīgie papagaiļi sagaida apmeklētājus ar priecīgu čivināšanu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.